Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

RIVER2SEA BUBBLE PEN 80 SUNİ BALIK aranıyo

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Sahil33 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

herkeze selamlar arkadaslar elinizde yedek ve ya satmayı düşündünüz şu beyaz balıktan varsa yardımlarınızı bekliyorum.İstediğim renk G13 beyaz olan.

KalamA bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Serdar75

Serdar75 Üye

ebay dan almayı düşünürsen bir beyaz olan var ama senin aradığın aynı beyaz değil. Bir bak istersen River2Sea Bubble Pen 100 Top Water Fishing Bait Lure s 30 10cm 13 8g | eBay

Sahil33, KalamA ve Dündar bunu beğendi.
  4. Dündar

Dündar Daimi Üye

Güzel balık gerçekten farklı renklerini kullandım ama G13 maalesef hiç edinmedim , karşıma hiç çıkmadı çünkü.
    Bulunursa şayet G13 ten bende isterim :p

KalamA bunu beğendi.
  5. KalamA

KalamA Daimi Üye

Hakikaten, o meşhuuur G15R'nin pabucunu dama attıracak güzellikte. Onu böyle çıkır çıkır çıkır çıkır wtd ile çekerken yapışacak bi tane 8 kiloluk yumurta dökmüş canavar :rolleyes: Aaaaaah ah... Biri beni uyandırsın :D

Sahil33 ve Dündar bunu beğendi.
  6. Dündar

Dündar Daimi Üye

hahaa alemsin Can güldürdün gece gece dilerim ALLAH'ta seni güldürsün şakayla karışık tarifin gerçek olsun :harika::harika::harika:

KalamA bunu beğendi.
  7. KalamA

KalamA Daimi Üye

:D Her ikimize de umuyorum Dündar'ım. Bir mesajında eşkina avlamaya imrendiğini okudum az evvel de, aslına bakarsan imrenilecek pek bi tarafı yok. Senih'in tuttuğu trofe çuval misali geliyor kendileri :) Senin o güzel avların gibi keyifli değil pek avı, gelin gibi süzülüyor hanımefendi, sanki akvaryum balığı ;) Avatar resmindeki paşşanınki gibi hiç değil avı, hele hele o kendi yaptığın pervaneli rapalayla aldığın kofana avı gibi hiç hiç değil :) Birgün beraber eşkina avı yapacağımızı hissediyorum

Dündar bunu beğendi.
  8. Dündar

Dündar Daimi Üye

İşin aslı sempati oluştu sanırım bende Eşkina'ya karşı Can.
    Görsel olarak ilk yakalandığında rengi düzgün yansıyor kareye yakalandıktan sonra evin mutfak tezgahındaki resminde kap kara enteresan bir değişim oluyor ilk başlarda ilgimi çeken yanı buydu.
    Yakalandıktan sonraki balığın davranışı , huyu , suyu nedir ne değildir hiç bilmiyorum doğrusu, senin şimdi yazdıklarından okuyorum ilk defa hiç düşünmemiştim oltamın ucunda nasıl tepkiler verebileceğini:D:D:D
    Ama yemli avlanırken Çipura avı gibisi yoktur çok severim çipura'nın tepkilerini:p
    İnşallah kardeşim kısmet olsun o ortamda varsın çuval çekelim.
    An'ın değerini balığa değişmem doğrusu.

KalamA bunu beğendi.
  9. KalamA

KalamA Daimi Üye

Bu arada Cemal'im, inşallah aradığın sahteyi ya da en az onun kadar güzel olan, Serdar ağabeyin e-bay linkini verdiği sahteyi bir an önce bulursun Senin seçimlerin de her zaman beni etkiliyor doğrusu

Dündar bunu beğendi.
  10. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

can öncelikle eşkina avını küçüm seme onlar başka bişi benim için balıklar arasında ayrım yapma :):)mesela aşkına dedigin balıgın kafasında kuçük beyaz taş lar çıkıyo bu taşları sanırım limon suyun damı zeytin yagında mı tam hatırlamıyorum bekletiyorsun ve içi yoyorsun böbrek teki taşı kumu dökuyormuş ?
    ha balık avında en çok zevk veren kendi adıma çupradır . hele bide kg lıksa :harika: çok asıl bi duruşu var balık pazarın da bağırıyorlar .çup geldi levrek geldi ,ama hiç duymadım levrek var çupra var diye önce çupra :D:D:harika:

11. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.