Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

RIVER2SEA BUBBLE PEN 80 SUNİ BALIK aranıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zafdem

Üye
Adı
zafer demirtaş
ilgin için teşekkürler ebaye bakmıştım kunuyu açmadan önce orda aradıgım yok bu da güzel ama önceligim g13
gece kullandığınız için mi bu renk özellikle veya avlağınız çok mu bulanık? wtd gece iş yapıyor mu bilmiyorum bu arada? bende hd 13 var ama bir iki sefer denedim pek action olmadı..
rastgele..

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
can öncelikle eşkina avını küçüm seme onlar başka bişi benim için balıklar arasında ayrım yapma :):)mesela aşkına dedigin balıgın kafasında kuçük beyaz taş lar çıkıyo bu taşları sanırım limon suyun damı zeytin yagında mı tam hatırlamıyorum bekletiyorsun ve içi yoyorsun böbrek teki taşı kumu dökuyormuş ?
ha balık avında en çok zevk veren kendi adıma çupradır . hele bide kg lıksa :harika: çok asıl bi duruşu var balık pazarın da bağırıyorlar .çup geldi levrek geldi ,ama hiç duymadım levrek var çupra var diye önce çupra :D:D:harika:
Cemal, bu eşkina taşı olayı duyduklarıma göre düzmeceymiş sanırım. Şu konuya bir bak istersen ;) https://www.baliksevdam.com/forum/eskina-tasi-sahtekarligi-10680.html

Sahil33

Daimi Üye
Cemal, bu eşkina taşı olayı duyduklarıma göre düzmeceymiş sanırım. Şu konuya bir bak istersen ;) https://www.baliksevdam.com/forum/eskina-tasi-sahtekarligi-10680.html
tabi bende kesin demedim kimi söyluyo kimi yazıyo en dorusu uzman bi doktor
ha çuval dedigine katılmıyorum ilk yakaladığım eskinayı hala unutmadım beni epey bi ugraştırmıştı uğraşın yanında da heyecanda yüksekti :harika::harika:: 2013 balıkları

kendisi ilk resimdeki dir

Sahil33

Daimi Üye
gece kullandığınız için mi bu renk özellikle veya avlağınız çok mu bulanık? wtd gece iş yapıyor mu bilmiyorum bu arada? bende hd 13 var ama bir iki sefer denedim pek action olmadı..
rastgele..[/QUOT
sıg sularda kullanıyorum genellikle renk olarakta yeşil ve sedef renklerini tercih ediyorum .iş yaparmı konusuna gelir sek wtd meraya uygun renk .boy yüzüş biçimi olur neden olmasın yeterki balık olsun

Sahil33

Daimi Üye
yokmu bu sahte balıksevdam ailesi :))) bende yabancı degilim sizdenim :)

melanur

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Soy
Kan Grubu
A Rh Pozitif
selam gerçekten güzel sahte rover 98 in aynı sedef rengi mevcut onuda kullanabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...