Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rize'de av yerleri

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında hasandh tarafından paylaşıldı.

1. hasandh

hasandh Aktif Üye

merhaba arkadaşlar rize merkezde balık avlayabileceğim gerek istavrit gerek çinekop lüfer, karagöz vs. av olabilecek yerler varmı? rizeli usta arkadaşlardan yada abilerimden cevaplarını bekliyorum şimdiden teşekkürler :rolleyes:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

MErhaba aramıza hoşgeldiniz, imza ayarlarınızı yapabilirseniz hitapta sorun yaşamayalım :) Değerli arkadaşlarımız var Rize'de av yapan onlar görüdklerinde en dogru bilgiyi vereceklerdir, rastgele şimdiden :)

4. hasandh

hasandh Aktif Üye

hoşbulduk tmm ayarladım cvpları bekliyorm kolay gelsin size de teşekkürler

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

merhaba hasan sitede yeterince rize li var sanırım usta sayılmam ama bir iki nacizane fikir vereyim istavritin zamanı geçti 2, ayı bekleyeceğiz :D lüfer şimdilerde ufak tefek başladı sayılır ancak kıyılarda değil
    karagöz için de bu aylarda irileri gelmeye başladı kayalıkları yoklaman ve pek ileri atmamanı öneririm vs için ise dere ağzılarında bulunmanı tavsiye ederim

6. Strongerstriker

Strongerstriker Üye

Hızır hocam ileri atmıyoruz ama bu sefer de kaya balıkları geliyor :)
    geçenki avlarımızda 4 tane felan kaya balığı yakaladık.. Tutasım da gelmiyor onlara ne sıkıntılar çekiyoruz :D

7. hasandh

hasandh Aktif Üye

karadenlzin kimi yerlerinde adamlar halen istavriti götürüyorlar bizim rizede nede yok anlamış değiiim ? Karagözler için illede gece beklemelimiyiz gündüz karagöz avlama imkanım varmı? Ayrıca Kayalıklara da her zaman takılıyor bunun üstesinden gelmek içln püf noktalrın varmı üstadım :) blrde levrek tutarken at-çek sahtemi kullanıyorsun yoksa boru kurdumu? çok soru sordum ama idare edin artık teşekkürler :)