Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

RÖMAK REMORK

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında ilker_1982 tarafından paylaşıldı.

1. ilker_1982

ilker_1982 Yeni Üye

Bu firmadan ürün alırken lütfen çok soruşturarak remork alın 4.50 teknem için bu firmaya gittim ellerinde bir adet remork vardı remorkun çamurluklar yok tekerler yok yapacaklarını ve fiyat farkı almayacaklarını söyleyerek anlaştım kaporamı verdim ve ürünü beklemeye başladım anlaşmamızda galvaniz olan remork ana iskelet haricinde her malzeme demir olarak yapıldı yan destek tekerlekleri tek kondu teker ve jantlar 2. el çıkma yapıldı 1250 tl + kdv para ödedim ve sonrasında destek tekerleri tek olduğu için tekne yolda savrulma yapıyor denizden alırken tekne remorka oturmuyor ön vinç bağlantı yalama oldu ön destek teker kırıldı demir kısımlar paslandı ve ürün alıla sadece 2 ay oldu firmayı aradım gelin bakalım dedi firmaya gittim kendi hatalarını kabul etmek bir yana esnafla üstümüze yürüdü yanımda 2 bayan olmasına rağmen küfür bile etmekten sakınmadı ve internete baktığımda bütün sitelerde verdiği ilanlarda fiyat olarak 1000 tl fiyatla verilen ilana ben 1250 tl+ kdv ödedim aman benim canım yandı sizin yanmasın dikkat edin

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Geçmiş olsun.
    Hakkınızı yasal yollardan aramayı ihmal etmeyin