Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

rövanşı da aldım- Levrek

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında dr.zeki tarafından paylaşıldı.

1. dr.zeki

dr.zeki Aktif Üye

Önce ki gün yaptığım avdan sonra hava şartları muhalefetine rağmen dondurucu soğukta merada giden dört arkadaştan sonra tek başıma kalmıştım.
    Saatler süren at ve çek işi, dondurucu soğukta artık pek de çekilebilecek bir halin dışına çıkmıştı. Ellerim ve ayaklarım artık karıncalanmaya başlamış, beynim ise hala
    at- çek komutu veriyordu. Maçın ilk yarısı golsüz sona ermişti. Aslında bu akşam ki rövanşta golsüz beraberlik de yetiyordu ama galibiyet galibiyettir. Prim olarak tüm takıma ( ev ahalisi) nefis bir levrek ziyafeti için gol şarttı.

İkinci yarıya saha değiştirerek başladım. Golcü Oyuncu olarak siyah-beyaz kefal sahteme güveniyordum. saat 04:30 gibi golünü atarak beni mahçup etmedi. Gelen 1300 gr lık bir levrekcikti. Birkaç atak daha yaptıktan sonra skoru korumak düşüncesindeydim. Artık ayaklarımın sızısı iyiden iyiye artmıştı. VE korkulan oldu. Daha önceki raporumda övgüyle bahsettiğim ipim* braidim herneyse ( gıcık oldum ) beni şoke etti. golcü sahtem - ki tüm golleri o atmıştı- gecenin karanlığında kaybolup gitti. İpten geriye salkım saçak birşeyler kalmıştı.
    Bu aksilik belki de iyi olmuştu. İpi sorunsuz kullanıyorum diye havalara girmiş, şımarmıştım sanırım. Yedek kafayı takarak bir kaç atak yaptımsa da, maçın bitiş düdüğü havanın aydınlanmaya başlamasıyla çalmıştı.

Primi kapmıştım ama "Buruk" bir galibiyetle eve dönüyordum. İpten çok giden golcüme üzüldüm. Bir Burak Yılmaz değildi ama olabilirdi :)

İlerleyen günlerde diğer maçları da alarak finali- kupayı(gerçek bir trofe) almak istiyorum.

Bu arada levrekler İstanbul değil Ege'den. Kusuruma bakılmasın ; önceki raporlarımda belirtmiştim. Birçok istanbullu "eski" hemşerim levrekleri İstanbul'un neresinden alıyorsun demiş; sanırım iştahları kabarttım :) buradan cevap vereyim.
    Resim kalitesi biraz kötü olabilir, foto. makinesini bulamadım. Rapor sıcak olsun diye cepten resimledim. Bu kadar uzun raporu sabırla okuyup, kendini maçın heyecanına kaptıran herkese teşekkür ederim :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sunny1403

sunny1403 Daimi Üye

Tebrikler .Hakıkaten balıgamı macamı gıttınız anlayamadım..Guzel rapor Afıyet olsun daim olsun.Saygılar

4. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Doktorcum iyi bir seri yakaladınız maşallah boşunuz yok devamlarını dilerim.

5. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler Zeki bey, artık bir üst ligdeki gollerinizi bekliyoruz sabırsızlıkla. :)

6. BİROL

BİROL Daimi Üye

Tebrikler, çok centilmence bir maç olmuş. ama golcünüzün futbol hayatının bitmesine üzüldüm. yeni bir oyuncu transferi şart :D

7. Ediz Dülger

Ediz Dülger Aktif Üye

Harika levrek harika maç :) Sonsuz tebrikler.. Formda olan oyuncunun süresiz kadro dışı kalması üzücü :(

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Zeki,
    Güzel bir balık almışsın sonunda.
    Eğer bir sahte senin için vazgeçilmezse mutlaka yanında yedeğini bulundurmalısın
    Her zaman rastgelsin

9. Cevat Göven

Cevat Göven Aktif Üye

tebrikler,sabrın sonunda mükafatı almışsın,rapora gelince sen yaz biz sıkılmayız,bu sevda bize haz veriyor,paylaşmak hepsinden güzel,inşallah daha güzel avların olur

10. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Hocam Maç güzel gidiyor...turnuvaya keşke bizde katılsaydık...olsun beeh...kulübeden izlemekte güzelmiş...kutlarım....:)

11. lorel

lorel Aktif Üye

Tebrikler Zeki Bey,her daim rastgelsin.