Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

rover 98 G-25R levrek sahtesi

Dündar

Daimi Üye
Adı
.........
bence bulaşma.hem alıştık biz o sineğe artık.onsuz olmaz yani :)
Becerebilirmiyim bilmiyorum kurcalamadım doğrusu ama benzer bir şey eklemeye kalksam at falan eklerim heralde koşsun dursun oralarda :D
Böyle kalması daha sağlıklı gibi.

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
Becerebilirmiyim bilmiyorum kurcalamadım doğrusu ama benzer bir şey eklemeye kalksam at falan eklerim heralde koşsun dursun oralarda :D
Böyle kalması daha sağlıklı gibi.
at güzel fikir.onu da kamçılarız artık :) ben bişey daha soracam levrek işine yeni başlayan biri olarak.bendeki GR25 KODLU roveri değişsem mi ? aldığım yerde beyaz olanıyla üstü açık yeşil altı beyaz olan modelleri de vardı.ben nedense 2 tane bundan aldım :)

Dündar

Daimi Üye
Adı
.........
at güzel fikir.onu da kamçılarız artık :) ben bişey daha soracam levrek işine yeni başlayan biri olarak.bendeki GR25 KODLU roveri değişsem mi ? aldığım yerde beyaz olanıyla üstü açık yeşil altı beyaz olan modelleri de vardı.ben nedense 2 tane bundan aldım :)
Mera'dan mera'ya kandırıcı fark eder bu bir gerçek, göz ardı etmemek gerek.
Akabinde;
Aynı renkten iki tane olacağına ayrı renklerden birer tane olması daha iyi olur.
Bazen renk ' te önemli faktör olabiliyor.
Gerçi renk benim için her zaman ikinci plandadır , öncelik aksiyon.

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
Mera'dan mera'ya kandırıcı fark eder bu bir gerçek, göz ardı etmemek gerek.
Akabinde;
Aynı renkten iki tane olacağına ayrı renklerden birer tane olması daha iyi olur.
Bazen renk ' te önemli faktör olabiliyor.
Gerçi renk benim için her zaman ikinci plandadır , öncelik aksiyon.
aslında ben burdan okudum.aklımda 15 kalmamıştı.üzeri hafif mor olan sahte gibi gedi bana ilk baktığımda.sonra zoom yapıp tekrar baktım benim baktığım 15 değil 25 miş :) nasip artık