Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ryobi 4000 amozon için yorumlarınızı rica ediyorum

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında poyraz tarafından paylaşıldı.

1. poyraz

poyraz Aktif Üye

ryobi amozon 4000 serisi makinayı 2 gün önce yeni aldım kullanmaya fırsatım olmadı . makinanın dizaynı çok güzel görünüşte sağlamlığıda iyi derecede sayılır hafif olduğu için,çaparide kullanmak için bu makinayı linaeffe dickovery 4.metre kamışta kullanacağım şimdiden yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim.birde japon malı olduğu için fiyatta cazip geldi.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

bence hemen eğiştir ve ryobi appulse 8000 al . herşeyde kullan rapala yemli çapari biz rapalada kullanıyoruz . sarıknat ı hissettrirmeden alıyor ama bakımını her balıktan sonra misinasını yıka gressle makineyi eğer güzel bakarsna daha makine almassın :D

4. poyraz

poyraz Aktif Üye

senin makinanda güzel yorumun için sağol ama ben boğazda takılmadığım için bu makinayı seçtim hafiflik konusunda.

5. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

anladım abi akıntı yoksa hafıfı orta kuvetli makina yetrli senin için

6. furunotr

furunotr Aktif Üye

Makina 4000'lik olduğuna göre oldukça küçük olmalı; 4 metre kamışla pek uyum sağlayabileceğini sanmıyorum...

7. poyraz

poyraz Aktif Üye

haluk abi bundan önceki makinam okuma avenger 45di makina çok iyi süper makina hafiflik konusundada çok iyi ama makinanın devri çok düşük geldi bana biraz açık çalıştığımda sar .sar bitmiyo mübarek. ryobide sağlam hafif devri yüksek olduğu için tercih ettim. ben akıntı olmayan yerde çalışacağım için problem olmaz diye düşünüyom abi. kamışın aksiyonu zaten yumşak 40 gr geçmiyorum.açık çalıştığım sörf kamışlarım var zaten. bakalım sezon açılışında test edeceğim kısmetse.http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...-z_Ivn5jR4wiMHQRLwQJuDQ&bvm=bv.41248874,d.ZG4

8. tuna55

tuna55 Aktif Üye

Ben spin takımımda 2.40 kamış ile 2 senedir kullanıyorum ve çok memnunum. Şimdiye kadar almış olduğum en ağır balık 3.2 kg levrek idi, kıyıya almada hiç sorun yaşamadım. Vermiş olduğun parayı sonuna kadar hak eden bir makina. İyi günlerde kullanman dileğimle.

9. poyraz

poyraz Aktif Üye

sağolun,tuna bey teşekkür ederim.bende sağlam makina olduğunu ümit ediyorum bakalım sezonda gösterecek bu makina kendini.