Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ryobi Ap Power 6000 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında misinacı tarafından paylaşıldı.

1. misinacı

misinacı Yeni Üye

Merhaba arkadaşlarım.Son zamanlarda sıkça duyduğumuz Ryobi Ap Power 6000 ve Ryobi Ap Power 8000 Hakkındaki bilgi,tecrübe ve düşüncelerinizi buraya yazmanızı rica ederim.Çünkü benim gibi bir çok arkadaş bu makinayı almayı düşünüyordur.Bu konuda bize ışık tutarsanız memnun olurum.Saygılar

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

güzel makina (4x4) fakat piyasadakilerin topuzu o şekilde metal değil benim bildiğim.

4. misinacı

misinacı Yeni Üye

evet haklısın,Türkiye dekilerin topuzu plastik elips.ama kol olarak iş görür sanırım.

5. sakacı

sakacı Üye

ap power 8000 in 6000 e göre sadece misina hat kapasitesi farkı vardır.gerisi aynıdır.olta makinası olarak sağlamdır.yaklaşık 600gr dır.Yani oldukça kalıplı diyebilirim.ben spin ve jig için kullandım.spinde ve jigde başarılı.Özellikle jigte yorulduğunuzda balığı çekecek gücünüz kalmadığında Geri Dişlisi olmamasından ötürü balığı siz istemedikçe kaçması zor.yeterli kancaya takılsın.Kullandıktan sonra duru su ile de temizliğini yaparsan uzun yıllar kullanabilirsin.

6. shimano

shimano Daimi Üye

ek olarak agırlık farkıda vardır ap power 6000 agırlıgı 580 gr ap power 8000 ıse 595 gr dır

7. sakacı

sakacı Üye

kullanırken çok fark etmiyor.15gr :)