Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ryobi ap power 8000 nasıldır? Bu kamışla uyumlu olur mu?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında megahowa tarafından paylaşıldı.

1. megahowa

megahowa Üye

Merhaba ben bir kaç gündür yeni bir takım kurmak için araştırma yapıyordum. Ama konuları çok yanlış yerlere açtığımı fark ettim. Buna rağmen forumdaki yardımlaşma çok üst düzeyde olduğundan sağ olsunlar abilerim çok güzel tavsiyelerde bulundular. Makine ve kamışı almadan önce son kez tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Boğazda çoğunlukla çapari ile kullanacağım ama genel bir makine olsun istedim. Tavsiyeler sonucunda Ryobi Ap.Power 8000 makine ve Lineaeffe Spider Surf kamışta karar kıldım.
    Sizce uygun mudur bu takım. Şimdiden çok teşekkürler...

Bu arada başka önerilere de açığım bütçem 500 TL.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. eylmz

eylmz Daimi Üye

Gayet guzel öneriler sunmuşlar fakat benim tavsiyem okuma salina 3 Parça 420 ve okuma trio Rex salt olurdu Tabiki daha guzel tavsiyeler de olacaktir

OnuR67 ve forkill96 bunu beğendi.
  4. megahowa

megahowa Üye

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim önerdiğiniz kamışıda ve makineyide inceledim. Kamışta kararsız kaldım ama teleskopik bir kamış olmasını istediğim için spider surf u seçtim. Makine ise bütçe yetersizliği nedeniyle olmadı.

eylmz bunu beğendi.
  5. herobabyfb

herobabyfb Aktif Üye

Okuma trio rex :thumbup:

OnuR67 bunu beğendi.
  6. megahowa

megahowa Üye

Teşekkürler ama 300 lira olan bütçeyi 500 liraya çıkardım zaten. Tam karar veriyorum daha iyi ve pahalı bir model öneriliyor. Vazgeçiyorum en iyisi bir an önce karar verip almak yoksa stella ya kadar çıkıcam

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. eylmz

eylmz Daimi Üye

Bence makine kamisdan daha önemli hem işlevi hemde Ömrü acısından butce olarak kamısa değilde makineye yatırım yapmak daha önemli tabi makine super olsun kamis ne olursa olsun demiyorum :) anladın sen onu
    Edit kelime hatası :

8. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

Kardes yemli capari yapicam diyorsan 185 grm ustu kullanmicam diyorsan gozu kapali alderim benim emekdarlarim bu takim ryobi halada kullanirim 220 grmla sen dusun artik

9. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

185 grm kursundan sonrasi sakat bilesin bu kamisla 200 grm atmazmi atar ama elinde patlar birsure sonra en idael 150 grm dir atisi simdiden hayirli olsun