Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ryobi applause

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında mahmut temel tarafından paylaşıldı.

1. mahmut temel

mahmut temel Yeni Üye

ryobi applause makina almak istiyorum .kullanan arkadaşlarımdan ürün hakkında yorum istiyorum.tşk.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selçuk KAYA

Selçuk KAYA Kıdemli Üye

Kullanmanı tavsiye ederim bence çok güzel ve sağlam bir makinadır fiyat + performance çok iyi tabi kide daha iyileri var ama fiyatına göre iyi bir ürün.

4. Barbaros_07

Barbaros_07 Yeni Üye

Arkadaşım ryobi makinaların hepsi çok güzel ve bugün en iyi marka denilen bazı olta makinalarından fiyat performans açısından daha iyi bende ryobi ecusima 8000 var mübarek vinç gibi.4 ay önce 8,5 kiloluk sazan çektim inanırmısın sanki vinç gibi durmaksızın ve kalama vermeden çektim.Kamışımda lineaeffe 4.20m 100-250 gr atarlı.Düşünmeden al derim.Ayrıca o sazanın videosunuda bu gece 1-2 saat içinde siteyenekleyeceğim. Şimdiden rastgele

5. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

ryobi appulse boğazda rapala atıyoruz ryobi makinede yaminle 185 gr kursun akıntı sarıkanat , balığın olup olmadığını anlamazsın . ama ıyı bakman lazım makineye eğer ıyı bakarsan uzun seneler aynı ılk gun kı gıbı kullanırsın .

6. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

bırde fıyatı 200 tl ye alırsın

7. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

bende banax sx 4000 ve yabomax rapala attıgm sağlam kamış war hem rapala hemde yemlıde super ıkısıne 180 e werırım guzel takım ben bı ustlerını alıcam o yuzden satıyorum

8. furunotr

furunotr Aktif Üye

Küçük bir bilgi; bu en iyi denen makinaların fiyat performans oranı berbattır zaten...:) Yani performansları gayet yerindedir de; fiyatları acayiptir maşallah...:D

9. furunotr

furunotr Aktif Üye

Bugün ben de bir adet Applause test etme imkanı buldum; sular akıntılı değildi ancak 170 gr. kurşun ve 18 cm.civarı bir yaprak ile gayet rahattı makina; gövde metal ve ötesi berisi oynamıyor; gayet stabildi yani; bence alınıp kullanılabilir makinalar arasında; arkadaş fiyat vermiş; net fiyat vermek pek doğru değil ancak 150-200 lira aralığında diyelim...

10. rapalacikral

rapalacikral Aktif Üye

gayet iyidir
    boğaz da rapala da tavsiye edilir.

11. kaan17

kaan17 Yeni Üye

bende ryobi appulse 8000 lik var yaklaşık 1 sendedir kullanıyorum gerçekten süper makine tavsiye ederim.