Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ryobi trapper sahte hakkında...

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında trgy77 tarafından paylaşıldı.

1. trgy77

trgy77 Üye

mrb herkese iyi geceler bende bir çok balıkçı gibi spin avına sardım bu aralar :D çoğu spincinin önerdiği çalıştığına garanti verdiği sahtelerden edindim. yanlız ryobi trapperlar hakkında pek bir bilgim yok ama bana çok iyi iş yapacaklarmış gibi gelio. 112 mm olanlarından (19-24) 108 mm olanında (15) nolu sahteleri aldım. sizlerinde yorumlarını bekliyorum.
    http://www.avmarketi.com/asp/product/18357/Ryobi-Trapper-MN112A4F-suni-balik-112mm
    http://www.avmarketi.com/asp/product/18356/Ryobi-Trapper-MN108A3F-suni-balik-108mm

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Ocak 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. gurkan77

gurkan77 Yeni Üye

KArdeşim ben bunlardan kullandım ama pek bi sonuç alamadım en güzel levrekleride parmak tekelerle aldım senin at çek muhutin biraz dar atçek için başka meralara akman lazım kasap kardeşim tekeye devam denk gelir koparıp gidene kadar devam :))

4. trgy77

trgy77 Üye

gürkancım tekeleri çıkar ben yemli avada gelirim biliyosun.:D

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

turgay dene mutlaka dene senden umutluyum öğlende değil ama sabah erken kalk :D alacaksın balığı bence çalışması gereken sahteler onlar nacizane tavsiyem şimdilik başka sahte arama elindeilere alış aksiyonları oynamayı çalış mükafatın suda kardeşim burdan balık tutamazsın :)

6. Hür MOL

Hür MOL Aktif Üye

Ryobı Trapper'ların özellikle az dalarlı olan modellerinden çok kullandım. Çok çok iyi avlarım olmuştur bu yemlerle. Bulanık sularda 20-28, gece avlarında 23-24-28 ve 15, baraküda avlarında ise 19 oldukça iyi sonuçlar vermiştir.

7. trgy77

trgy77 Üye

hızır abi inş abi 1 tane tutsam hiç değilse rapala ile levrek avında azda olsa bi tecrübe edinmiş olucam malum yemli avını çok yaptım levreğin ama rapala ile levrek avına yeni sardım bakalım yemlimi zevkli rapala ilemi anlıyacağız :D

8. trgy77

trgy77 Üye

abim çok tşkr ederim senin bilgin ile bu rapalaların çalıştığını öğrendim inş bizim yalovadada çalışırlar fiyat olarak çok uygun ayrıca kaliteli malzeme hem az dalarlı çok dalarlı çeşitleri var ve aksiyonu mükemmel

9. RYON LEVREK 28

RYON LEVREK 28 Yeni Üye

Abi bende trappers 28 aldım. 28 i sabah tekneden çeksem işe yararmı yorum atarsanız çok sevinirim