Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sabah erken beşiktaş ?

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında kotakot tarafından paylaşıldı.

1. kotakot

kotakot Yeni Üye

Öncelikle herkese merhabalar ben özellikle boğazda acemi bir kardeşinizim. 2. öğretim olduğumdan sabah erken saatlerde balığa çıkabiliyorum geçen yıl 4.20lik bi surf kamışı almıştım lüleburgazdan önceden aldığım bi makinem de vardı yine geçen yıl bahar aylarında birkaçkez beşiktaş sahilden çapariyle istavrit tuttum.
    Geçen gün biraz malzeme aldım galata köprüsünde hamsi ile avlanmak için birkaç da çapari aldım tam gidicekken dün forumda malum olayları okudum vazgeçtim çünkü tek başımayım pek gözüm almadı.Ama beşitaşta oturuyorum sahile gün ağarınca çıkıp kafa dağıtmak istiyorum 5 - 6 civarı balık durumu ne olur çapariyle yada hamsiyle tutabilir miyim sizlere bir danışmak istedim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

eyyy meçhul kişi iyi geceler kendini şuradan tanıtırsan ve imza ayarlarınıda düzeltirsen sana adınla hitap edebiliriz

Tanışalım - Balık Avı Amatör ve Sportif Olta Balık Avcılarının Buluşma Noktası Balık Sevdam

oranın müdavimleri mutlaka sana yardımcı olacaktır iyi geceler

4. kotakot

kotakot Yeni Üye

:D girizgahı güzel yaptım derken hiç adımdan sanımdan bahsetmemişim güzel oldu
    İsmim Engin yıldız teknik üniversitesinde gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği okuyorum lüleburgazlıyım hatam olduysa affola imzayı da hallediyorum birazdan

5. cheess

cheess Yeni Üye

sabah suyunda genelde istarvit olmuyor kardesim....

6. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Engin,
    O saatler değil ama 7:00 civarı sahilde olursan belki çapariyle istavrit, sahteyle çinekop alabilirsin. Orda Kadir var, yanılmıyorsam senin okuldan. İyi balıkçıdır. Yardımcı olabilir sana :)