Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sabahın bereketi

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

merhaba :) ne kadar güzel bir gün
    geçen gün ki avımızda aklımda kalan görüntüler yaşanan adrenalin aklımın köşelerinde dolanıyor duruyor su üstündeki yüzgeçler combalaklar :)
    neyse elim işte ama aklım sürekli mera da akşam üstü uyku ağır bastı uyudum gece işe gittim :D ancak oltalarımı da yanımda getirdim :D bi hinlik yapıp yemek saatinde aç kalmaya niyetim vardı :D
    arkadaşlara söyledim zaten 3 kişiyiz eksilince çok zor oluyor beni az idare edin yemekteyim varsayın dedim onayi aldık :D 3,40 ta kaçtım meraya :D mobil olmak ayrıcalık canıım :D hava açtı su durgun ve çok güzel :D kapri hizasına kadar suya girdim sayteyi mümkün olduğunca içeri atıp balıkların combalaklarına yaklaşınca deli gibi aksiyon yaptıracaktım :) çok keyifli idi çok kısa ve doyurucu av oldu sahiden :D bir iki atış ile kendimi yokladım su yine biraz daha yükselmiş balıklarda iyice kıyıya yaklaşmışlardı yaklaşık 40 mt kadar mesafedelerdi :D daha sahte yüzdürmenin tadını çıkartamamışken aç levrek yapışıverdi yeme combalaklar harika peşinden gelen yüzgeçler daha bi heyecan yaptırdı :D anlayamadığım bişey var bu son balıklar olduğundan çok daha kuvvetli vuruşlar yapıyorlar ramazan abi ile olan avımızda da balığı çevirememiş tam paralel 50 mt ileride kıyıya bir arkadaşın yardımı ile alınmıştı :D balıkların boyları olmasına rağmen ağırlıkları da yoktu :D balık yol almak istedikçe kalamayı gevşettim bu anların tadını çıkarttım bol bol alında asılsam alırdım kıyıya ama neden bu güzel anı kısaltayım ki ? balığı şişirene kadar suda yüzdürdüm :D tüm combalkalar kayboldu :D balığı kenara aldım oltamı motoruma taşıdım balığı ise kumda bırakı fotoğraf makinası ile döndüm :D bir iki güzel pozdan sonra birlikte fabrikaya döndük dalga geçmeye hazırlanan iş arkadaşlarımın yüzünü görecektiniz :D

Ekli Dosyalar:

• 015.jpg
      015.jpg
      Boyut:
      94,9 KB
      Okunma:
      261
    • 016.jpg
      016.jpg
      Boyut:
      66,6 KB
      Okunma:
      273
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Vay be, yemek arası Levrek :D

Tebrikler Hızır :)

4. hızır şeref gültekin

abi başlık öyle daha iyi olurmuş teşekkürler :D

5. oktay16

oktay16 Moderatör

Ya döndüğünde güzelim levrek orda olmasaydı, mahallednin kabadayı kedilerinden biri, ziyafet yapaydı kendine :D iş arkadaşlarına istediğini anlat ondan sonra..:)

Tebrikler, Afiyet olsun, sende bu sevda oldukça ne sen balıksız, nede biz raporsuz kalırız. hiç kıskanmıyorum ama bilesin..:cool:

6. hızır şeref gültekin

kabadayı kedi değil su samuru vardı abi ama sonunda birisini köpekler halletti aslında üzüldüm mü hem evet hem hayır çok çektirdiler bana :D

7. nediminal

nediminal Üye

Balıkçılığın başladığı nokta budur işte. son avın kareleri hafızanda seni rahat bırakmaz. kan kaynamaya başlar. ve sonuç balık yolundasın.
    Bu işi vazgeçmeksizin yapanlar bu zevki yaşamaya her daim mahkumdurlar. ne güze bir mahkumiyet senin ki Hızır şeref . Çok iyi bir balıkçı olduğundan hiçbir şüphem yok. Bir gün bereber olta sallyabilmek deliklerimle.

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Hızır,
    Mesai saatlerinde bile kurtuluşu yok bu balıkların senden. :)

9. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

tebrikler sanki şimdide beni deniz çağırıyor nasıl yapmalı bilmemeki:confused:

10. ryetik

ryetik Aktif Üye

Hızır gözümde canlandırıyorum artık o merayıda combalaklarıda , gerçektende beraber yaptığımız avdada çıkan balığa herkes 3 kilo üzeri demişti ama o cüsseye rağmen o kadar gelmedi.
    Tebrik ederim kardeş :)

11. adnan

adnan Aktif Üye

tebrikler hızır