Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sabahın Erken Saatleri Ve Yeni Köy Sahilleri

tuncay-ay

Aktif Üye
arkadaşlar yarın (pazar ) sabahın ilk ışıklarında Yeniköy iskelesinden balığa atıyor olacağız. hava biraz rüzgarlı acaba kısmetimize nasıl balık gelecek merak konusu rüzgarlı hava pek balık yapmaz diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum. ama içimdeki balık tutma sevdası o heyecan varken nefsimin önüne geçemiyorum. sizce rüzgarda olsa sabahın ilk ışıklarından itibaren balık gelirmi ?

cevizli

Yeni Üye
bende bi arkadaşla orada olacağım inş çıkar balık

tuncay-ay

Aktif Üye
tam iskelenın sağ tarafında yada bizzat iskelede atıyor olacağım denk geliriz belki

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Rastgelsin..
Yanınıza sahte balıklar ile silikonlu takım almayı unutmayın ve yemli takımlar beklerken at çek yapın bence..

tuncay-ay

Aktif Üye
şeref abi daha o kadar ilerletemedik işleri 1 kasnak 1 kamış var :) kasnağı yemli kamışı at-çek olarak kullanabılırım ancak bide erma nore 3000 6+1 makına aldım amatör işi zor bıraz ısımız daha yenı kamışla atıyorum zaten acemılık dız boyu bıraz yemli tecrübe yapayım dıyorum kasnakla atıyorduk oncelerı kasnaklada kamısın arasında cok fark var :/ ısımız cok zor ama heyecan verıcı ve oldukcada keyıflı :)

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Acemilik filan gelip gecici inanın bu sevda kana karıştıktan sonra herşey bir şekilde ögreniliyor bir şekilde iyi veya kötü takımlar ediniliyor emin olun rastgele.

tuncay-ay

Aktif Üye
umduğumuzu bulamadık maalesef.. güzel balıklar var önümüzden geçip gidiyor ama biz lidaki ler ile yetinmek zorunda kaldık oda sadece 5 tanecik. :((

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
şeref abi daha o kadar ilerletemedik işleri 1 kasnak 1 kamış var :) kasnağı yemli kamışı at-çek olarak kullanabılırım ancak bide erma nore 3000 6+1 makına aldım amatör işi zor bıraz ısımız daha yenı kamışla atıyorum zaten acemılık dız boyu bıraz yemli tecrübe yapayım dıyorum kasnakla atıyorduk oncelerı kasnaklada kamısın arasında cok fark var :/ ısımız cok zor ama heyecan verıcı ve oldukcada keyıflı :)
Ben bu kısımları atlamışım.. :)

umduğumuzu bulamadık maalesef.. güzel balıklar var önümüzden geçip gidiyor ama biz lidaki ler ile yetinmek zorunda kaldık oda sadece 5 tanecik. :((

Fena av olmamış bence..
Lidakiler güzel...
Önünüzden geçenler neydi acaba?

tuncay-ay

Aktif Üye
şeref abi yanılmıyorsam levrek olması lazım epeyce tatmin edici büyüklükteydi saat 8 gibi yeniköyde olabildim biraz daha erken gitseydik belkide dahada şansımız olacaktı :/ ama yınede fena olmadı :) ya abi bana bi makına tavsiyesınde bulunurmusun 40-50tl verıyoruz elımızde kalıyor adam akıllı bı makına alayım 150-200 lıra arası bütçem var yardımcı olursan sevınırım abı benı yarı yolda bırakmasın cekısı güzel olsun yeter

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
şeref abi yanılmıyorsam levrek olması lazım epeyce tatmin edici büyüklükteydi saat 8 gibi yeniköyde olabildim biraz daha erken gitseydik belkide dahada şansımız olacaktı :/ ama yınede fena olmadı :) ya abi bana bi makına tavsiyesınde bulunurmusun 40-50tl verıyoruz elımızde kalıyor adam akıllı bı makına alayım 150-200 lıra arası bütçem var yardımcı olursan sevınırım abı benı yarı yolda bırakmasın cekısı güzel olsun yeter
ABU GARCIA ORRA 40 S SP REEL MAKNE Olta makinalar AVmarketi.com

SHIMANO EXAGE 3000 SFC 4xSSS+1 BB Olta makinalar AVmarketi.com

Okuma Trio 40 makine Olta makinalar AVmarketi.com

İlk bakışta karşıma çıkan senin bütçene uygun makinalar
Ben linkleri sadece özellikleri görebilesin diye verdim. Satın alacağın zaman alternatif site ve kanallardan da araştırmalısın