Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sabreden Derviş, muradına ermiş :) Sahte balık - China

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında frenist tarafından paylaşıldı.

1. frenist

frenist Aktif Üye

Merhaba Dostlar,

Arkadaşlarımın yoğun ısrarı sonucu siparişini verdiğim ve uzun bir bekleyişin ardından kavuştuğum sahtelerim bugün teslim edildi. Kalıp ve görüntü olarak Bluefish ile aynı ama iğne kalitesi bakımından harika. Tanesi 1.2 TL ye gelmiş oldu :D Resimlerde renklerin tümü yok ama gelenlerin hepsi boğazda fazlasıyla işimizi görecektir. :p

Sizlerde 1 ay, 45 gün beklerim, gelirse ne ala, gelmezse uğraşırım derseniz benim gibi, sipariş için linkler aşağıda

New,6 colors 8CM/4.4G,Lathy plastic Minnow fishing hard lures,Swimbait artificial lures,fish hard bait,50pcs/lot,Free shipping-in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com

Super price Classic 9 color 8CM/4.4G lathy long Minnow fishing hard bait,plastic fishing lures,50pcs/lot china post freeshipping-in Fishing Lures from Sports & Entertainment on Aliexpress.com

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güle güle kullan

4. poyraz

poyraz Aktif Üye

sahteler çok güzel cihan hayırlı olsun iyigünlerde kullan rapalaların iğneleri biraz büyük gibi geldi bu iğnelerle yüzüş aksiyonu güzel olur inşallah ama fiyatı çok uygunmuş.

5. frenist

frenist Aktif Üye

Teşekkürler Şeref Abi :)

Eyvallah Valla iğneler karışık dediğin gibi, ufakta var, büyükte :) Duruma göre kendi arasında değiştirilebilir.

6. Erdem Koral

Erdem Koral Aktif Üye

Cengizde ve birçok yerde 2 lira gibi bir rakama aynılarından var diye biliyorum ben ama bunlarda güzelmiş :) Bence daha ziyade türkiyede olmayan yada olup da uçuk rakam isteyen malzemelerde değerlendirin bu siparişleri.

7. frenist

frenist Aktif Üye

Haklisin Erdem, 2 - 2,5 liraya alabilirsin tabi ama arada % 100 fark var :) bundan sonra alirsam dedigin gibi yapacagim ;)

8. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Kışın bizde kullandık bunları en verimlisi pembe mavi olan ve yeşil turuncu olanı. Aralarından yüzenler denk gelirse iyi balık alır.

9. Mehmettolga

Mehmettolga Üye

İyi beklemişsin ama sabrın sonu selamettir:

10. frenist

frenist Aktif Üye

geçen sene hep bluefish kullandım ve iyi avlar yaptım. bunlarda da sorun olacağını sanmıyorum. Teşekkürler.

Aynen, bekledim ama nihayetinde geldi