Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahte balıkta pul imitasyonu için bir alternatif /El yapımı sahteler

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
Özcan Abi ellerine sağlık. Yine muhteşem olmuşlar.
Teşekkür ederim Ozan arkadaşım.

Hepsi de birbirinden güzel olmuş.
Teşekkür ederim Şeref bey.

yaş olarak benden küçükde olsanız saygıyla bu eserlerden dolayı ellerinizden öperim:harika:
Beğendiğinize sevindim Murat bey.
Saygılar.

Murat usta gönlüne sağlık.
:) Teşekkürler.

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
Ne iş yaptığınızı çok merak ediyorum.Bunların hepsi sanat eseri.Tebrikler.
Levent bey, teşekkürler öncelikle değerli yorumunuz için. Ben Turizm sektöründe özellikle Incoming acentalarında uzun yıllar emek verdim; başta Uludağ olmak üzere otelcilik sektöründe de epey bir tecrübe edindim. Şu sıra evdeki bebeklere bakıcılık yapmak için kariyerime kısa bir süre ara vermiş durumdayım. :) Yine sektöre dönüş yapmayı istiyorum. Ama sanmayın ki evde olduğum için boş zamanım çok, aksine çocuklarla gün nasıl bitiyor anlamıyorum bile.Hayatta çoğu erkeğin çocukların gelişim sürecinde anneleri anlayabilmesi ve çocukların, o hayatın ilk öğrenme dönemindeki gelişmeleri yakından birebir yaşamaları için derim ki bu fırsatı kendilerine yaratsınlar; inanın hayatta edinebileceğiniz pek çok tecrübeye bedel.
Sağlıcakla kalınız.

Özcan bey yine imrenilecek bir çalışma olmuş,tebrik ederim.Ben artık sizin bu konuda özel bir yeteneğiniz olduğuna kanaat getirdim.:)
Benim denemelerim facia..Gören balık "bu da neki!" diyerek meraktan ölür..:eek:
Teşekkür ederim Erdal bey. Başta yetenek tabi ki gerekli, ancak yeni başlayacak arkadaşlara da önerim; yetenek tek başına yetersiz kalıyor; çok araştırmak ve yeniliklere açık olup öğrenecek daha çok şeyin olduğunun bilincinde olmak gerekiyor.
Yaptıklarınızı bizimle de paylaşırsanız sevinirim
Sağlıcakla kalın.

Özcan bey,yaptıklarınızı sürekli takip eden biri olarak, bu tekniğin size çok şey katacağından eminim,ki yaptığınız bu sahtelerde buna kanıt oldu.
Paylaşım için teşekkürler.
Merhaba Musa bey. İlginiz için teşekkürler. Devamlı yeni birşeyler araştırıp, deneyip başarılı sonuçlarını sizlerle paylaşmak da beni mutlu ediyor. Yeni başlayan ve de başlayacak arkadaşlara da örnek olmasını ve onların da yeni birşeyler kattığını görmek ayrı bir mutluluk.
Selamlar.

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
Özcan Bey, muhteşem olmuşlar! Paylaşım için teşekkürler, ellerinize sağlık! Bereketli avlar diliyorum!
Teşekkür ederim Erol bey, paylaşıma kattığınız değerli yorumunuz için.
Size de rastgelsin.

Hem fikir hem sonuç çok güzel. Bu sahtelerin, birazda aksiyon yardımıyla küçük kusurlarının, balıklar için hiç önemli olmayacağını düşünüyorum. Çok zahmetli iş. Ellerinize sağlık.
Merhaba Akın bey. Bu tür hobi ile uğraşan pek çok insan gibi ben de internette araştırıp gördükçe ya da aklıma geldikçe yeni yöntemleri denemekten büyük haz alıyorum. Aslına bakarsanız işin en zevkli ve heyecanlı yanı da bu olsa gerek, yeni birşeyler öğrenip kendinizden kattığınız teknikle de geliştirerek iyi sonuç alabilmek; ve tabii ki beğenilmek. :)
Sağlıcakla kalınız.

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
çok güzel ellerinize sağlık