Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sahte Önerisi

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında DODGER tarafından paylaşıldı.

1. DODGER

DODGER Yeni Üye

Tüm arkadaşlara selamlar,
    Sitenizin yeni üyesiyim fakat uzun süredir balık avı sevdalısıyım. Bu güne kadar sadece canlı yem ile avlandım fakat önümüzdeki hafta planladığımız tekne turunda sahte ve slikon yem kullanmayı düşünüyorum. Ildır bölgesinde verim alacağım sahte önerilerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Eğer imkanınız olur ise canlı kalamar bırakma yapmanızı tavsiye ederim, lezzetine hayır diyebilecek pek az trofe vardır. Slikon olarak Savagear Sandeel'in verimli olduğunu biliyorum. Aslında çok çeşit var, uygun jighead kullanımıyla tekneden çok fazla türde slikon iş yapacaktır. Rapala olarak da Orhan Küçükbiçmen Usta'nın meşhur 11 cm.lik Yo-zuri'leri, yassı güzelleri kandırmanızı sağlayacaktır diye düşünüyorum..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Nisan 2014
    MezarKabul, Dündar ve Rapalacı bunu beğendi.
  4. Dündar

Dündar Daimi Üye

Savagear sandeel harika Can haklısın buna ek ;
    Berkley PowerBait ve Berkley Powerbait Sandeels ler çok etkili

KalamA bunu beğendi.
  5. Corydorass

Corydorass Yeni Üye

Naçizane tavsiyem Ragot ragloudur.

Bilhassa 6,5 cm likleri derin sularda şiddetle tavsiye ederim. Şeffaf simli raglouyu bilhassa tavsiye ederim.

FRANSIZ RAGOT

30 cm lik aralıklarla ve kısa kösteklerle 3 veya 4 silikonluk bir takım yapabilirsiniz. Akıntı durumuna göre 75 - 125 gramlık bir kurşun kullanabilirsiniz. Kurşunun dibe temas ettiğini hissettiğiniz andan itibaren 4-5 tur sarıp bir kaç saniye beklemek suretiyle aksiyon verebilirsiniz.

Saygılarımla

MezarKabul bunu beğendi.