Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sahte tavsiyesi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında yekadam tarafından paylaşıldı.

1. yekadam

yekadam Aktif Üye

arkadaslar herkese selamlar bu hafta kendime ima serisinden bir sahte almak istiyorum yavas yavas sahtelerimide biriktirmek bir takım kurmak istiyorum suan elimde olan sahteler ima sasuke 120 reppa ima bita80 r vede ima hound 100f sonic var bursada avlanıcam kıyıdan at çek yapıcam kamıs olarakda shimano catana cx 10 - 30 kamış kullanıcam elimdeki malzemeye göre bana ne önerebilirsiniz acaba şimdiden çok teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ahmetv10

ahmetv10 Üye

İma ko-130s ve İma Komomo Sf-125 tavsiye ederim.

yekadam bunu beğendi.
  4. yekadam

yekadam Aktif Üye

iligi alakan için çok teşekkür ederim ahmet abi sanırım komomo sf 125 alıcam herhangi bir renk kodu önerirmisin yoksa kafama göre seceyimmi ?

5. ahmetv10

ahmetv10 Üye

Rica ederim Mert. Komomo sf 125 in 205 kodlu olanı var.Ben bunu gece avlarında kullanıyorum(Levrek için) .Erimi ve yüzüşü güzel, sığ dalarlı.
    Yalnız ima sasuke 120 reppa 105 renk kodlu olanın levrekte skoru daha fazla ve hatta iri bir zargana almışlığı da var.Bunu yedeklemeyi düşünüyorum.
    Yalnız Mert kardeşim sana bir tavsiyem remixson fortuna salti 13 cm lik çantanda bulunsun. Fiyatı da çok uygun.Gece avında ben maxraplarla ,duolarla uğraşırken yanımdaki adam bu sahteyle şov yaptı ki bir tanesi 4,5 kg levrekti.

6. yekadam

yekadam Aktif Üye

abi 120 reppa 105 kodlu olanı var bende ilk onu aldım zaten :D peki abi bu remixon fortuna salt herhangi bir renk kodu varmı onu alayım

7. ahmetv10

ahmetv10 Üye

REMİXON FORTUNA SALTI FS84 SUNİ BALIK
    A57 ve A099 kodlu olanlar gece avları için kullanıyorum.Bizim buralarda fazla çeşit olmuyor.Daha çeşit renkler yukarıdaki İnternet sayfasında var.
    Atış mesafesi imalar kadar iyi değil.Ancak aksiyonu ve ince yapısı gerçekten güzel.Fiyatına göre gerçekten iyi.
    Bana göre levrek için ince yapılı maket balıklarda verim daha iyi.Yukarıda bahsettiğim remixon ince yapılı.Bunun daha pahalısı İma ko-130s

yekadam ve taner3568 bunu beğendi.
  8. yekadam

yekadam Aktif Üye

çok saol abi cok teşekkürler bunlarada bir bakayım ben fiytatı cok uygun kopsada gıtsede ınsan uzulmez en azından