Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sahte tavsiyesi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında adil kaan tarafından paylaşıldı.

1. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

merhabalar,

istanbuldan bodrum / güvercinliğe taşındım. at çek olayı ile yeni tanıştım sayılır. kendime bi tane spin takım yapmaya çalışıyorum bir yandan. bir yandanda sahte işini araştırıyorum. başlangıç olarak river to sea nin bir kaç su üstü sahtesini aldım (rover 98 g12r / g15r). bununla birlikte max rap ve x rap gibi kendini kanıtlamış bir kaç sahteyi daha alıp bu işe ufak ufak girişeyim diyorum ki kışa hazırlıkları tamamlamış olayım.

hedef balıklar ise genelde levrek zamanında lüfer ve çok aşina olmadığım ege nin muhtelif avcı balıkları.

kıyıdan at çek yapacağım yerler genelde suyun aniden derinleştiği yerler. çok kayalık bölgeler değil. akarsu yok. liman yok.

yine eş dost vasıtası ile arasıra tekne ile sırtıya çıkıyoruz. burada da kullnabileceğim bir kaç model yazarsanız çok memnun olurum.

dediğim gibi kendini kanıtlamış sahtelerle işe başlayıp yavaş yavaş işi ilerletirim diye düşünüyorum.

sevgiler.
    herkese rastgelsin.

2. Sponsorlu Bağlantılar