Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sahte yem nasıl boyamalıyım?

Konu, 'Tatlı Su Balık Avcılığında Kullanılan Yemler' kısmında karaelmasli tarafından paylaşıldı.

1. karaelmasli

karaelmasli Aktif Üye

selamlar herkese.kendi yaptığımız sahteleri boyamak için bi tavsiyeniz var mı? ne tür boyalar,ve nerden temin edilebilir ? çünkü güzel bi sahte alıcam dersen en ucuzu 10-15 tlden başlıyor.ekonomik olması açısından becerebilirsek ne mutlu bize.kömürkent zonguldak'tan sevgi ve saygılar....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

selamlar
    çevremizden okuduklarımızdan tartışılanlardan araştırmalardan çıkan sonuca göre hevesinizi kırmak gibi olmasın ama eğer ekonomi yapmak için sahte yapmak gibi bir fikriniz varsa kesinlikle yanlış bir yol lütfen tekrar gözden geçirin bu kararınızı
    dediğiniz gibi en uygun sahtelerden 3 tane alsanız 15 den 45 yapar sahte maliyetini buyrun siz yapın yüzüp yüzmeyeceği de ayrı bir muamma selamlar saygılar

frenist bunu beğendi.
  4. karaelmasli

karaelmasli Aktif Üye

teşekkür ederim tavsiyen için usta.burda bazı arkadaşlar yapmış paylaşmış.deneme amaçlı yapar olmadı vazgeçeriz :)

sabriyazici bunu beğendi.
  5. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

estafurullah ustalık kim biz kim ama madem böyle bir yol düşünülüyor maliyet hesabının mutlaka çok iyi yapılması gerekiyor
    örnek vermek gerekirse
    hazır sellozik sprey boya alsanız 3 veya 4 lira
    akrilik sprey boya alsanız en aşağı 10 lira civarı hesap ortada
    en doğru kararı siz vericeksiniz kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim siz kararı vermiş gibisiniz :) selamlar

6. karaelmasli

karaelmasli Aktif Üye

eyvallah.ben geçen yıl çok mepps kaptırdım.kasna avında genelde dipten alıyoruz balığı.daha yeni öğrendim sahte olayını.havalar ısınsın çok merak ediyorum beklentimi karşılıyacak mı diye.yarın deniycektim.kış boyu uğramayan kar şimdi geldi.kısmet olmadı gene :)

sabriyazici bunu beğendi.
  7. Dündar

Dündar Daimi Üye

Maliyet kısmı düşüncesi bana da pek sağlıklı görünmüyor açıkçası hesaplı çıkması açısından, ama boş zamanını değerlendirmek adına uğraşırsan ve keyif alırsan güzel bir uğraş olur adına.
    Avcının kendi el emeği ile yaptığı bir kandırıcı ile balık yakalamakta ayrı bir zevktir.