Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sahte yem tavsiyesi

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında matu tarafından paylaşıldı.

1. matu

matu Aktif Üye

bayramda kendıme bır olta aldım aynalı sazan tutmak ıcın bır hefes yaptık bırseyler..aldıgım olta cok ıyı deil ama 10 tane sazan tuttum..6-7 tanesı aynalıydı cok buyuk deillerdi ama fenada deillerdi..sonra onları bıraktım gerı...

neyse gecen bu olta takımımla kuruçeşmeye gıtttım bır teknenın uzerınden 20 tane ıstavrıt tutum ..hemde ırı ırı 2 saat te ancak bu kadar acemıyız işte ama tuttuk cok sukur 700gr geldı 20 tanesı..
    şimdi lüfer çinekop gıbı balık avlamak ıstıyorum ve bana sahte balık onerısı lazım..hanı cok almadan 1 tane orta karar bır model oglen vaktı tutarım balıgı..marka moel onerısı varmı...bırde bu balıgı utumak ıcın normal ıgne olarak metal ıplı bır takım var onların adı nedır bır sahte bırde canlı yem bağlamak ıcın bır maka model ıgne numarası tafsıye edersenız cok sevınırım...sahte balığa cok baktım herken gunduz rengı gece rengı vs... vss.... atarı aksıyonu kafam karıstı...

sızın onerınız ne olur..al kardesım denıceksen sansını bunla dene 100/50 bu ısıne yarar bunula sansını dene dıyecegınız renk marka..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Bir kaç öneri.
    Powerline bluefisler uygun fiyatlı avcı bir yem konumunda şu sıra pembe sırtlı olan iyi çalışıyor.
    Pelican nitrolar Yeşil , süt beyaz, mavi altı pembe olanı.
    river2sea target minnowlar. hd13 - hc02

4. matu

matu Aktif Üye

kendolar nasıl pekı??