Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahte yem yapmama engel olan ufak sorun.

melihkoc

Yeni Üye
Ben yazana kadar çok kişi yazmış benim yazdıklarımı :)

Sahte yapmak ilerde düşündüğüm bir hobi ve araştırıyorum ben de. Youtube'da Paul Adams diye biri var ve güzel işler çıkarıyor. Sizin sorunu çözmek için aşağıdaki gibi vidalı bir halka kullanıyor ve "5dk epoksi"yle sabitliyor.

Ben eğer yaparsam aşağıdaki video seriside görüldüğü şekilde yapmaya başlayacağım. Orada çelik tel kullnım nasıl büküleceğini falan anlatmış. Bu birinci video 7-8 parçadan oluşuyor. Ondaki imkanlar sizde olmayabilir ama fikirler ve sorunları aşmada yardımcı olacağını düşünüyorum.
How To Make A Balsa Fishing Lure Part 1 - YouTube
Çok teşekkür ediyorum hocam, bu biraz benim için ileri seviye ama ileri ki dönemler için ekledim hafızaya :)

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben bitane çiviyi eğerek yaptım ama dayanıklı olduğunu düşünmüyorum buyurun buda kendisi :)
Yanlis anlamada bu is boyle ol.az elbette emege saygi gostermrk lazm ama bu gozlerle nasil yuzecek gaga ha keza oyle dost aci konusur hazir gozlerden al yada hic goz takma kirmiziya yesile boya bundan daha guzel olur umarim yanlis anlamazssin ama bence gercek bu.Kolay gelsin

hayalet avcısı

Daimi Üye
yekta haklı biraz daha özene ihtiyacı var balığının,gaga kısmınıda şeffaf plastikten yapmalısın.şevkinde kırılmasın yanlız ben bunuda yapamazdım ama bu işi çok iyi yapanları gördüğüm için söylüyorum, hem yaptığınla sonuca gidersin bir sonrakini dahada merakla yaparsın.başarılar