Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sahteler İçin Önerileriniz

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında Mulgogi tarafından paylaşıldı.

 1. Mulgogi

  Mulgogi Aktif Üye

  Yaş:
  31
  Kayıt:
  8 Mart 2014
  Mesajlar:
  190
  Beğeniler:
  238
  Şehir:
  levent / istanbul
  Merhaba Arkadaşlar. Yavaş yavaş oluşturmaya çalıştığım koleksiyonumda sıra geldi sahte yemlere. Aşağıda araştırmalarımda öne çıkan bazı ürünleri sizlere sunmak istiyorum. Aranızda bu ürünleri kullanan var mı? Varsa memnuniyet durumu nedir? Yani kısacası artıları eksileri nelerdir?

  1- The Strike King Red Eye Shad :

  Satıcının yorumu :

  The Red Eye Shad by Strike King was designed by their national pro staff, and is a complete fish catching package at a price that is hard to beat. Strike King is offering this bait in their pro team paint scheme along with 3D red eyes and premium VMC vanadium cone cut treble hooks. The Red eye shad is a half ounce bait and features free floating rattles to give you unmatched action and sound.
  Kevin VanDam used the Strike King Red Eye Shad to help him take home his 3rd Bassmaster Classic Title at the 2010 Bassmaster Classic on Lay Lake.

  Strike King milli profesyonel takımının ürettiği The Red Eye Shad alt edilemeyecek fiyatıyla tam bir balık yakalama ürünü. Strike King bu yemi 3 boyutlu gözler ile birlikte profesyonel boya tasarımı ve vanadium bazlı huni biçimli kancalarla sunmaktadır.Red Eye Shad yarım ons ( yaklaşık 15 gram ) ağırlığında bir yem olup size rakipsiz bir aksiyon ve ses sunar.
  Kevin Vandam 2010 Levrek Ustası Klasiği ( BassMaster Classic ) yarışmasında üçüncü kez şampiyonluğunu Strike King Red Eye kullanarak elde etmiştir.

  SKRES-CSS-1.jpg

  SKRES-620-1.jpg

  SKRES-511-1.jpg


  2- Rapala Husky Jerk :

  Satıcının Yorumu :

  A classic jerkbait that continues to put fish in the boat, the Rapala Husky Jerk is precisely balanced to run true at any speed. Its rattle chamber transmits sound waves that amplify through the water, catching and piquing attention of lurking fish, and on the pause its nuetral buoyancy design allows it to suspend perfectly. Available in a variety of colors, the Rapala Husky Jerk delivers the classic Rapala swimming action that's proven to attract fish all over the world.

  Klasik bir zoka olan bu ürün botunuza sürekli balık almanızı sağlar. Rapala Husk Jerk hangi hızda olursa olsun doğru olarak hareket etmek için kusursuz bir şekilde dengelenmiştir. Çıngırak haznesi suda genişleyen ses dalgaları yayar saklanmış balığın dikkatini çeker ve suya batmama özelliği hareketsizlik esnasında mükemmel bir duruş sergilemesini sağlar. Çok çeşitli renklerde olan The Rapala Husky Jerk dünya genelinde kendini kanıtlamış klasik Rapala yüzme aksiyonunu sunar.

  RHJJB-CLN-1.jpg

  RHJJB-SB-1.jpg


  3- Rapala Ultra Light Cranck :

  Satıcının Yorumu :


  Küçük bir yemde büyük aksiyonlar için dizayn edildi. The Rapala Ultra Light Crank, zor balık avlama koşulları ve balıkların daha küçük yemlere rağbet gösterdiği durumlar için mükemmeldir. Cezp edici bir yalpalanma ve dönme aksiyonu sağladığı gibi hızlı bir şekilde de dalar. Küçük boyutlu Rapala Ultra Light Crank kendinden 2-3 kat fazla boyutlu yemler gibi hareket edebilecek şekilde ağırlık verilmiştir. Dış gövde skalası ve holografik gözler ilizyonu tamamlar.

  - Dalar dudak dizaynı
  - Yalpalayan ve dönen aksiyonlar
  - Dış Skala
  - 3 boyutlu holografik gözler
  - #10 siyah nikel kaplama VMC (vanadium bazlı huni biçimli) kancalar
  - El ayarı ve Su tankı testleri yapılmış.

  RULC-SLB-1.jpg


  4- Lunkerhunt Bento :

  Satıcının Yorumu :


  Designed to perfection, the Lunkerhunt Bento Minnow is one of the most realistic baitfish imitators on the market. Featuring a lively tapered split tail, holographic core, and biologically correct detailing, all of these elements are incorporated into a soft yet durable body construction that enables the Lunker Hunt Bento Minnow to come to life with the slightest movement. Available in a variety of incredible colors, the Lunkerhunt Bento Minnow is also available in bot 3-inch and 4.5-inch sizes.

  Mükemmeliyet için dizaynlanmış The Lunkerhunt Bento Minnow piyasadaki en gerçekçi sahte yemlerden biridir. Konik biçimli ayrık canlı kuyruk, holografik merkez, ve biyolojik açıdan doğru detaylar yumuşak fakat dayanıklı bir gövde yapısı oluşturmuş ve bu yapı The LunkerHunt Bento Minnow' u en ince hareketlerle canlandırır. Çeşit çeşit mükemmler renkleri bulunan The Lunkerhunt Bento Minnow'n 3 -4,5 inch'lik boyutları mevcuttur. ( 1 inch = 2.54 cm )

  LKHBENT-DAC-1.jpg

  LKHBENT-SAS-1.jpg
   
 2. Sponsorlu Bağlantılar
 3. YEKTA

  YEKTA Daimi Üye

  Yaş:
  42
  Kayıt:
  20 Haziran 2012
  Mesajlar:
  2.668
  Beğeniler:
  1.788
  Şehir:
  KOCAELİ
  husky jerk kadar erimi berbat bir balık bu yaşıma geldim görmedim koleksyonuna kesinlikle sokmaman gerken bir ürün benim kanaatim tabi bu
   
  ASEF BEY ve Mulgogi bunu beğendi.
 4. setko

  setko Üye

  Yaş:
  40
  Kayıt:
  1 Aralık 2012
  Mesajlar:
  66
  Beğeniler:
  29
  Sahte balıkları hangi balıkta ve hangi kamışla kullanacağınızı yazarsanız yardımcı olabilirim.