Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sahteler kullanimi için yardim lazim

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında ayarsiz tarafından paylaşıldı.

1. ayarsiz

ayarsiz Aktif Üye

Merhaba arkadaslar.
    Almış olduğum sahteler le daha balik nasip olmadi bende bunda bir yanlışlık olduğu kanatindeyim ya sahteler doğru yerde doğru zamanda kullanmıyorum ya aksiyon da sorun var. Aşağıda sahtelerimin resimleri var nasil kullanacıgimı gündüz gece hangi balik da iş yapar aksiyön nasıl vermeliyim yardım ederseniz çok sevinirim bırakma noktasindayim.
    Kamış okuma v sistem 2.70
    Makine trabucco air Blade 4000

Ekli Dosyalar:

coner ve Abdullah SÜRÜCÜ bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Karanlık yada alaca karalıkta o tackle house'a balık atlamıyorsa bence senin merada balık yok Ferhat... Mera değiş :)

4. karacicek

karacicek Aktif Üye

Ferhat Bey merhaba ,
    Elinizde ki sahtelerin hepsinin değil ama bir kaçı hakkında bilgim var.
    Kötü sahteler değiller bence. Ama Feed haricinde diğer renkler ben de mevcut değil. Bence sahte 'lerin marka ve modelinden ziyade renk seçeneklerini değerlendirebilir siniz.
    Sizin le aynı merada , avlanan diğer arkadaşlar ile bilgi alış verişi yapmak faydalı olabilir.
    Mesala , sahteleriniz arasında , eğer yanılmıyorsam , ima sasuke var. Kendo Haryu var. Mesala bu sahtelerin başka renkleri var bende , çok güzel yüzüşleri var dır. Beğendiğim sahtelerdir.
    Sahte seçimlerinde marka model ve renklerin , meraya uyması çok önemli bir etken.

Mehmet Fatih bunu beğendi.
  5. ayarsiz

ayarsiz Aktif Üye

Teşekkür ederim abi de valla guvercinlik sahilinde gezmedigim yer kalmadı güllük sahili boğaziçi sahili geziyorum geziyorum yok.
    Kısmet diyorum artık ne kismetsizlikse bu anlamadım.
    Bilgiler için sagolun. Bi tanesi tutsa renklerin hiç biri tutmuyor. Sarım nasıl yapiyorsunuz aksiyon açısından.

6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Millet balık alıyor sen alamıyorsan sorun ama nerelerde attığında önemli silikon çeşitlerini bence arttır.

7. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Tutar tutar.... 1 - 11 ve 12 iş yapar renkler. Gündü jerk ile gece yavaş sarım yap olsun bitsin.

8. ayarsiz

ayarsiz Aktif Üye

Jerk? Anlamadim hocam

9. Abdullah SÜRÜCÜ

Eğer akşam hava kararırken başlayıp gece 12 ye kadar ve sabah da hava aldınlanmadan 1 saat önceden başlayıp gün agarıncaya kadar avlar yapıyorda balık alamıyorsan o avlakta mutlaka bir gariplik vardır... Hadi birinde boş döndün 2 cide boş döndün ama üçünde olsun balık alman lazım... Birde at çekte balık almak tamamen at çek yaptığın süre ile de ilişkili... Benim çoğu avım hava çok rahatsız edici değilse en az aralıksız 5-7 saat at çek oluyor...

Levreko bunu beğendi.
  10. Abdullah SÜRÜCÜ

Hadi levreği anladım yakalaması zor bir balık, kofana ise biraz daha gündüz avı isteyen ve denk gelmesi zor bir balık ama barakuda öyle değil ki... Yakalaması en kolay balık bana göre... İllaki alman lazım...

11. Abdullah SÜRÜCÜ

Şimdi google earthten baktım... Gümüşlük yazan yerdeki yarım adanın uç kısmında ve Yalıkavak yazan yerin ordaki yarım adanın uç kısımlarında olmak vardı... Gel yer değişelim seninle :)

ayarsiz bunu beğendi.