Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sahtelerim Hakkında ki değerli yorumlarınız

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında ilgazpetcom tarafından paylaşıldı.

1. ilgazpetcom

ilgazpetcom Aktif Üye

Merhabalar,

spin işine yeni başladım ve sahte yem konusunda en ufak bir fikrim bulunmamasına rağmen internette oturup heyecanla siparişimi verdim ve ürünler elime ulaştı :) ( ayrıca Cahit abinin sahtelerinden de 5 adet aldım yakında o da elime ulaşır. :)

Siz değerli balık sevdam üyelerinden özellikle bu sahteleri tecrübe etmiş abilerim, arkadaşlarım ve kardeşlerimden sahteler hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı rica ederim.

yalnız şunu anladım spin işinde deniz kenarında at çek yapmak bir yana bilgisayar başında oturup sahte incelemekte çok zevkli. :) gitti paracıklar :)

Cahit Acun abinin gönderdiği sahteler de elime ulaştı şimdi dört gözle deneyeceğim zamanı bekliyorum. :)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Aralık 2013
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

010 renk koduyla 5 gidişimizde 4 adet levrek yakaladık. Strike pronun 010 renk kodu güzel. Bir de bulursam R114OB edineceğim Fortuna saltinin aynı rengin 10cmliği var bende ona henüz vuruş olmadı. Bakır renk de güzel bence. Ancak avlak ve oradaki yem balık önemli.

4. ilgazpetcom

ilgazpetcom Aktif Üye

teşekkürler yorumun için bakalım bu hafta deneyeceğim inşallah siftah yapar tadını çıkarırım. :)

5. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Bence su sahte olayına fazla kaptırmamak lazım. Ben de temmuzda bulaştım ve dünya kadar sahte aldım. Gerçi çoğu çin malı olsada burdan aldıklarımada hatırı sayılır bir para verdim. Sonuç kocaman bir sıfır. Bence spin konusunda yakın çevremizde verimli bir mera yok. Ya turna için terkos büyükçekmece filan yapmak lazım ya da levrek için karadeniz, tekirdağ filan yapmak lazım.

6. ilgazpetcom

ilgazpetcom Aktif Üye

aynen abi maalesef yakın çevremizde bir yer bende bulamadım. ama terkosa giden karadenize de gider be abi kana işlemiş bir kere :D

7. oktay16

oktay16 Moderatör

Hayırlı olsun hepsi birbirinden güzel sahteler, spin avcılığında çok tecrübeli arkadaşlarımız var, eminim onlar da yorumlarını yapar.:)

8. ilgazpetcom

ilgazpetcom Aktif Üye

Cahit abinin gönderdiği sahteler de elime ulaştı geriye sadece macera kaldı. :)

9. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Slikon hakkında fikrim yok ama diğerleri profesyonel tavsiyelerle alınmış mükemmel seçimler.

Bereketli avlar dilerim.