Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sahtelerin bakimi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında ayarsiz tarafından paylaşıldı.

1. ayarsiz

ayarsiz Aktif Üye

Merhaba arkadaslar.
    Bir kac yardim almam lazim sahtelerimin igneleri paslandi degistircem kac numara igne ve hangi marka almaliyim. Birde levrek semsiyesi aldim hangi silikonu ve igneyi kullanursam verim alirim. Sahtelerim
    River 2sea rover 98
    Strike pro eg 070
    Maria squash 125
    Kendo sea bass 125

Yardimci olursaniz sevinirim.
    Bir de kendo sea bass yiprandi boyasi kalkti bunu komple boyasini kaldirip kemik rengi oje ile boyaaam ve ustune sari alrina turuncu oje sursem is yapar mi?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Levreko

Levreko Aktif Üye

iğneleri söküp av bayiine gidin aynı boyda olanlardan alın her sahtenin iğne boyutu farklı olabiliyor, üçlü iğneler kutunun içinde 5-6 adet olarak satılıyor, birde her avdan dönüşte sahtelerinizi çeşmenin altında suya tutar bazende iğneler wd40 pas sökücü sıkarsanız paslanmaz

Son düzenleme: 10 Temmuz 2016
  4. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Kaliteli iğneler neredeyse sahte ile aynı fiyatta Ferhat... Sahteyi at yenisi at neredeyse aynı hesaba geliyor... Heled e 15 TL lik sahtelerse... O yüzden ali amcaya müracat et derim... BAkımı konusunda Fatih zaten yapabileceğini yazmış... Birde benim gibi uzun süreli avlar yapıyorsan at çek aralarında (Dinlenme aralarında) sahtenin iğnelerini sürekli kurula biraz daha uzun ömürlü olurlar...

Levreko bunu beğendi.
  5. ayarsiz

ayarsiz Aktif Üye

Anlaşıldı ustalar teşekkür ederim.