Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Saldık gitti :)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Geçen hafta avımızı kalamar açısından verimli geçince bu hafta sadece kalamar takılalım dedik... Planımız hava kararınca başlayıp 22:00 gibi avı sonlandırmaktı... Geçen haftaki avlakta 2 saatlik denemeden sonra kalamar olmadığına karar vererek daha önce gündüz gezdiğim ama hiç av yapmadığımız başka bir bölgeye geçtik... 30 dk sonra kıyıya çok yakın bir yerde vuruş aldım... Kalamar olduğunu düşünüyordum... Daha sonra videodaki ufaklık geldi... Sonraki denemelerde bir vuruş daha gelse de yakalanan olmadı... Ama bu bölge güzel barakuda avlarının habercisi...

Bu akşamki barakuda ... Gerçi iğneden kurtuldu ama o kadar yorulmuştu ki sudan elimle aldım :)

Bu da geçen hafta Ozan'ın saldığı karagözlümler :)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif

pisimiyav

Aktif Üye
Adı
hasan hasan
alo aloo telsiz kontrol ..açık net tamam. merkez merkez ben gümüldür 1.bölge çipura sorumlusu hasan.izmir barakuda bölge sorumlusu abdullah sürücü :)) tebrikler rast gelsin.

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Alkışlarım sizi..
Duyarlılığınız için teşekkürler.
Tebrikler herkez sizin gibi olsa keşke :)
Teşekkürler... Barakudayı saldıktan sonra acaba iyi mi ettk kötü mü diye konuştuk kendi aramızda... Çünkü onun suya iade edilmesi belkide bir çok balığın sonu olacak dedik ve tebessüm ettik :)

alo aloo telsiz kontrol ..açık net tamam. merkez merkez ben gümüldür 1.bölge çipura sorumlusu hasan.izmir barakuda bölge sorumlusu abdullah sürücü :)) tebrikler rast gelsin.
Kısa süren bu av sonunda bu barakudalar beni çok seviyor dedim... 4 kişiydik ve yine beni benim sahteyi buldu barakuda :) Gerçi ben kalamar sahtesini daha kısa süre kullandım... Her ne kadar kalamar avına gitsek de aklım hep barakudalarda oluyor :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Abdullah
O salmaların mükafatını da görürsün önünde sonunda..