Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Samsunda Balık Avı

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında hasandh tarafından paylaşıldı.

1. hasandh

hasandh Aktif Üye

merhaba arkadaşlar rizeden istanbula doğru bir yolculuğum var tabi bu aradaki illerde gerek arkadaşlarım gerekde akrabam olduğundan dolayı geze geze gidiyorum bugün ünyedeydim hazır gelmişken bir balık durumuna bakayım dedim ancak durumlar çok kötüydü balık adına hiçbirşey yoktu . şimdi ise samsuna geçiyorum samsunda da balık avı yapmak istiyorum ancak nerede avlanacağımı bilmiyorum sizden ricam samsun da nerelerde balık tutabilirim ve ne tür balık tutabilirim? teşekkürler ve herkese bol şanslar .

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Tek söyleyebileceğim "Rast Gelsin" olacak Hasan, umarım aradığını bulursun ;)

4. hasandh

hasandh Aktif Üye

teşekkür ederim süleyman abi cevaplar bekliyorum samsundaki arkadaşlardan :)

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Bilgisayar başından balık olmaz.
    Çık deniz kenarına, şöyle güzel kayalık bir yer bulup çalışmaya başla. :)
    Rast gelsin

6. hasandh

hasandh Aktif Üye

en azından bi bilgi edinmek istedim hocam :) istediğim gibi cevap gelmezse dediğin gibi olacak sanırım :)

7. tuna55

tuna55 Aktif Üye

Baruthane ve kurupelit mendireği genellikle samsundaki amatör balıkçılarının av yaptığı yerlerdir. İki bölgede verimlidir, denemeler yapabilirsin.

8. hasandh

hasandh Aktif Üye

buranın yabancısı olduğum için bahsettiğiniz yerleri tam olarak bilemiyorum ancak bandırma vapurunun samsun merkeze doğru tarafında balık tutma imkanımız varmı ve şu anda ne tür balık alabiliyoruz ilginiz için teşekkür ederim :)

9. forkill96

forkill96 Aktif Üye

abi orayı bılmıyorum fakat ben olsam bir surf bir spin kamış götürürdüm takardım bütün istavriti veya kalamar parça olarak yaslardım kamış sehpasına bekliyeceğime spin çalışırdım

10. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Israrla çalış eminim birşeyler alacaksın. Toby kaşık 2 no veya parlayan rapala at hızlı yavaş çek gelsin. Tam yerindesin belki bende bir iki hafta içinde levrek için oralara geleceğim.

11. hasandh

hasandh Aktif Üye

fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Ama malesef yanımda spin kamış yok surf kamış var bugün sahile inip diğer balıkçıları gözetleyeceğim ne tuutyorlar nasıl tutyorlar hangi takım kullanıyor bende ona göre hareket edeceğim duruma göre raporlayacağım :)