Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sandal alırken güneş tentesi de alayım mı?

Konu, 'Tekne İle İlgili Genel Bilgiler' kısmında havatemiz tarafından paylaşıldı.

1. havatemiz

havatemiz Aktif Üye

Değerli arkadaşlar,

kısmet olursa balık tutmak için bir sandal alacağım. enine boyuna iyice araştırıyorum. Aksesuarlar arasında tercihe bağlı güneş tentesi var. Alıp/almama konusunda kararsızlık yaşıyorum. Aslında portatif bir tente, Fotograflardan gördüğüm kadarı ile isteğe bağlı olarak açılıp kapatılabiliyor. Benim sorum şu ; Balık tutarken bu tenteler bir sorun yaratıyormu ? her defasında takıp baığa çıkarken sökmekmi gerekiyor?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. umooth

umooth Aktif Üye

Tenteleri sökmüyorsunuz tekne üzerinde kalıyor. Katlayıp baş tarafına doğru yatırıyorsunuz. Yazın çok lazım oluyor, ufak da olsa hareket kısıtlılığı yaratır tabi. ama faydası daha fazladır.

4. oguzsen

oguzsen Aktif Üye

Tente açıkken kamış kullanırsanız zorluk yaşayabilirsiniz ama tente açılıp kapanan tente olduğundan kapatırsınız gezerken açarsınız ama eğer el oltası kullanıyorsanız sıkıntı yaşamazsınız :)

5. flap

flap Aktif Üye

Benim teknemdede vardi 3 yilda 3 kez acmisimdir :)

6. menopiko

menopiko Aktif Üye

Yazınçok işlevli aslında, biz tatlı suda avlanırken özellikle öğlen güneşin tepede olduğu zamanlarda gerçekten ihtiyaç duyuyorduk tenteye.. Güneş terletiyor e haliyle yoruyorda...

7. eraysarac

eraysarac Üye

Öncelikle merhaba ;Tente arkadaşlarında belirttiği gibi bir ihtiyaç.Ancak üst kumaşının güneşi ne kadar süzdüğü konusuna dikkat edin.Maalesef hazır satılan tentelerin üst kumaşı sentetik oluyor ve tentenin altında kızarmaya devam ediyorsunuz.
    Selamlar.