Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sanki alanya sahilleri kurudu

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında melanur tarafından paylaşıldı.

1. melanur

melanur Aktif Üye

selam alanyada sanki 10 gündür deniz kurudu tık yok ne çupra ne ,sargoz ,ne mırmır ,ne karakulak dan eser yok

yem sülünes ,borukurdu,ve yengeç

avlar gece saat 18,,00 ila 24,00 arasında iğne vmc 9285 ve mustad 496 no 1 deniz derseniz 0,50 cm kadar çekik sonuç elde var sıfır:mad:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Arkadaşım biz Didim-Akbük kıyı şeridinin yılın 12 ayı müdavimiyiz son zamanlarda kıyıdan kayda deger balık alamayınca bu hafta acaba balık kıyıyamı yanaşmıyor diye tekne ile açıldık kazıklı körfezinde taramadıgımız yer kalmadı inan ki balıkçılık hayatımın en kötü şoku ile karşılaştım denizde hatırı sayılır balıkları bırakta isparoz bile yoktu

4. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

Hüseyin abi merhaba.Bende son 10 gündür ( gerçi 10 gündür avlanmaya başladım sezon yeni bitti) akşam 17:30 24:00 arası avlarımda hiçbirşey yok.Sahilde dalga yok zaten dezavantaj.Ama yinede tık yok.Küçük fener,devamlı avlandıgım sahil kupkuru.Dün akşam büyük fenere gelmek istedim ama hevesim kaçtı.Vazgeçtim.Sen genelde orada avlanıyorsun galiba.Şimdi yeni takımlar hazırladım fosforlu bakalım iş yapacakmı.Bu gece belki büyük fenerde olurum.Son birkaç akşamdır da at-çek yapıyorum sahili tarayıp.Gerçi at çek olayına yeni başladım hem alıştırma yapıyorum hemde balık denk gelirmi diye ama oda yok.Dediğin gibi sahiller kurudu abi.Ama yarın yagmur yagacak belkı sonrakı gun deniz biraz çoşar da balık kıyılar.Başka bir umudum yok benim.Haritada işaretlediğin koyları çözemedim gerçi.Alanya dışında kalıyor heralde.Rastgele

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Arada balık keser, yine gelirler ama :)

Sabır sabır :p

6. kremna

kremna Yeni Üye

abi dedııgn gıbı son bı kac gundur denız de haraket yok. ama ben yarına hazırlık yapıyorum. denızdurumuna baktım. ekte alanya ıcın gece denızdurumunun sonucuda var.( ruzgar ve denız durumunu yesıl ile ilişkilendırdım.)bence denemeye deger.yarın gece saat 10 dan sonra rastgelsın...

Ekli Dosyalar: