Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Saragosa 10000 sw makinam icin yardim!

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında Rotasiz Kaptan tarafından paylaşıldı.

1. Rotasiz Kaptan

Rotasiz Kaptan Aktif Üye

Oncelikle herkese gunaydin. Arkadaslar gecenlerde shimano saragosanin yeni modeli olan 10000 sw yi aldim. Ancak urun kargodan geldigi zaman actigimda kutusunun tam kapanmadan kargolanmis oldugunu farkettim. Kapanmamasinin nedini ise makinani teli alt tarafta kalmasindan kaynaklandigini gordum. Sonra makinayi inceledigimde ise telinin yamulmus oldugunu farkettim. Acada orjinali boylemi diye dusundum ve netteki resimlerine baktim. Ama bana pek orjinal yamuklugu gibi gelmedi. Sonra bende firmadaki arkadasla gorusup makinayi geri yolladim. Onlarda makinayi incelyip herhangi bir problemi yok bizdeki tum makinalr boyle, bu orjinal hali diye soylediler. Benimde kafama takildi. Urune ait resimleri koyuyorum yardimci olursaniz sevinirim. [​IMG] bu bana gelen urun. Diger ikiside netteki fotograflari [​IMG][​IMG]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. kamilvariser

kamilvariser Aktif Üye

Pek orjinaline benzemiyor. Bariz yamukluk soz konusu. Birda yandan fotografini cekip koysaniz daha guzel gozlemleyebiliriz diye dusunuyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Rotasiz Kaptan

Rotasiz Kaptan Aktif Üye

yandan fotolarınıda çektim ama ordan bişey anlaşılmıyor. cepheden bakıldığı zaman belli oluyor. özellikle fotoda görülen makina kolunun alt tarafına bakınca telin dışa dogru sivrildiği gözüküyor. acaba gerçekten orjinali bu olabilirmi?

5. kamilvariser

kamilvariser Aktif Üye

Hic sanmiyorum. Makine 700 800 tl civari sanirim. Icinize sinmediyse en guzeli makineyi geri verip baska yerden almak

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. davids

davids Aktif Üye

İzmitte santraldeki av bayiğine gidip oradaki shimanolarla kıyaslama yapın istereniz yada yenisini göndersinler

7. Rotasiz Kaptan

Rotasiz Kaptan Aktif Üye

santraldeki av bayiinin ismini biliyormusunuz? orda bu makinadan varmıdırki? malum izmitte her model olmuyor.

8. davids

davids Aktif Üye

Turanlar av balık.Birçok shimano modeli var bildiğim kadarıyla.Saragoza eski modelini görmüştüm turuncu renk olan.Onun dışındatelefon edip sorabilirsiniz.Mehmet diye bir arkadaş var yardımcı olacaktır

9. Rotasiz Kaptan

Rotasiz Kaptan Aktif Üye

evet şimdi hatırladım orayı :) geçen hafta bakmıştım bu model yoktu orda, ama baya bi modeli vardı dediğiniz gibi... teşekkürler.