Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sarayburnunda hangi takımlar kullanılıyor

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında whampir19 tarafından paylaşıldı.

1. whampir19

whampir19 Yeni Üye

arkadaşlar herkese rastgele yarın sarayburnuna olta sallamaya gideceğim hem deniz havası hem biraz rahatlamak hemde ufak tefekte olsa birşeyler yakalamak için. yakın zamanlarda giden arkadaşlar varmı hangi takımlarla gideyim yemle mi gideyim çapari ilemi bilgisi olan yarrdımcı olabilirmi teşekkürler şimdiden

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Hemen taze taze bilgi ile söyleyeyim. İri istavritleri almak için ördek tüyü kırçıllı çapari kullanıyorlar, daha önce raporumda fotoğrafını yakından çekmiştim.

Karagöz avı için de kurt ve midye kullanıyorlar. Takım da serseri takım diye bir takım, şaşmadan alıyorlar balığı ama onun resmi ve linkini veremiyorum.

İri istavrit için kırçıllı ördek tüyü çapari Spot Özel Yaban Ördeği Tüylü Simli Köpük Çapari, Çapariler

Normal istavritler için de onganzeden yapılan çapari de bu Spot, ÖZEL ORGANZE ÇAPARİ, Spot Balık Özel Takımlar

4. whampir19

whampir19 Yeni Üye

eyvallah teknoturk kardeş spot balık kraköydeydi dimi adresine baktım takımları ordan temin edebilirim sorun çıkmaz herhalde bilgini paylaştığın için çok teşekkür ederim allah işlerini rastgetirsin