Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sardalya ziyafeti

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında CAHİT ACUN tarafından paylaşıldı.

1. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Sevgili kardeşlerim Sardalye avım tüm bereketi ile devam ediyor.Kuleli yine tıklım tıklım.Bugün çok güzel bir gün.Uzun zamandır görüşemediğim arkadaşlarımla birlikteydik.Sohbetimiz balık avını bile unutturdu bize.Görüntü yine muhteşem.Sağımızda solumuzda çaparilerde Sardalye iğne iğne.Pırıl pırıl parlıyorlar.Muhteşem güzel görüntüler.Çapariler çekildikçe sarılmalar ve fotoğraf çekimleri.Güzel dostluklar ve yeni kaynaşmalar.Kurulan masalar.İçilen sıcacık çaylar.Yenen güzel mezeler.Aslan sütü ve biralar.Gülücükler,kahkahalar.Hepsi hepsi çok güzel.Bugün bu güzelliklere bir güzellik daha katıldı.Sitelerden beni tanıyıp yanıma gelen bal şeker kardeşlerim Niyazi ve Fatih mutluluğuma mutluluk kattılar.Bu kocaman yürekli iki kardeşimi tanımak çok güzeldi.Birlikte çok hoş vakit geçirdik ve bizde fotoğraf çektirerek bu güzelliği kalıcı kıldık.İşte birikmiş Sardalya fotolarım ve bugünüm den kesitler.

Niyazi iğne iğne Sardalyaları çekerken çok mutluydu.Güzel kardeşimi yanaklarından öpüyorum.

Tanıdığım iki güzel insan.Niyazi ve Fatih.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Mayıs 2010
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Cahit abi yine güzel fotoğraflara süslenmiş raporlarını okumak çok güzel. Balıklar harika görünüyor, güzel bir gün geçirmişsiniz seni ve arkadaşları kutlarım
    Ellerinden öperim
    Rastgele...

4. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Gökhan'ım nerelerdesin.Sesini duymak çok güzel.Özlettin kendini.Teşekkürler ediyorum ilgin için.Sağol.Kendine iyi bak..

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Cahit Abi çok güzeller inci gibi:) Kimbilir boğazın güzel havasında da ne keyiflidir tutması şimdi.. Sardalyaları gördükçe aklıma kışın Ege'ye ava çıkmadan önce yemlik sardalya için Ankara'nın altını üstüne getirmem ve başarısız olmam geliyor gülüyorum. Şimdi kilolarca çıkıyor ama kışın 2 3 tane bile bulamamıştım:) Bizlere sunduğunuz güzellikler için çok teşekkür ederim.
    Saygılarımla

6. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bu gidişle ben yine kaçıracağım treni busenede yakalayamadan akıp gidecek sardalya.

Abicim resimler harima ama ençok benim SARDALYA GÜNEŞİ ismini yakıstırdığım kareler hoşuma gitti.Afiyetler olsun.

Sabah erken saat varmı abi yarın sabah erkenden kaçabilirim belki saat 10daiş bası yapıyorum biraz paslarımı açayım diyorum.

7. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Tebrikler Cahit abi.Sardalyalar enfes görünüyor,afiyet olsun..:)

8. Volkan

Volkan Daimi Üye

Cahit abi, sardalye yemeyeli o kadar uzun zaman oldu ki. Eskiden kahvaltımızı taptaze sardalye ile yapardık köyümüzde. Dün burada istavrit başlamış mı bakayım diye çapari atarken, minik bir sardalye takıldı. Çıkarırken ellerim hep pul oldu, ne kadar özlediğimi o zaman farkettim.

9. mahmutignak

mahmutignak Aktif Üye

Cahit abi ellerinize sağlık.Çok güzel bir av olmuş.Afiyet olsun

10. horasanlı

horasanlı Aktif Üye

Tebrik ederim çok güzel bir av olmuş.

11. CAHİT ACUN

CAHİT ACUN Daimi Üye

Sevgili Selahattin,ben balık avında küçük-büyük ayırt etmem.Hepsinden zevk alırım.Sardalya'da bunlardan birisi.Dediğin gibi çok çok keyiflidir.Levrek için çok ideal bir yemdir.Özellikle kıyıdan " BIRAKMA TAKIMI" için..