Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SARI KANATLAR' ı kırıldı :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında goldboy52 tarafından paylaşıldı.

1. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Bu ara akşam üzeri 16:00 20:00 saatleri arası alınmış hırsız takımla liman arkasından yakaladığım sarı kanatları paylaşmak istedim.. öyle pek abartıp anlatacak bir durum yoktu..sadece oldukça iyi vuruşlar yapıyorlardı ve kendi dizayn ettiğim hırsız takımın iyi iş yapmasınada sevindim o kadar..en güzelleri sizlerin olsun selamlar...

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler hocam güzel avlar yapıyorsunuz geçen sorumun cevabını bu fotoğraflarla aldım sanırım hoşcakalın.

4. öncü

öncü Aktif Üye

Tebrikler harika balıkar herdaim rast gelsin

5. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Sevgili Adem bey ..öncelikle teşekkürler....sorunuzun cevabını o başlık altında vermiştim...rastgelsin...

6. emek79

emek79 Üye

tebrikler. Gerçekten ne kanat kalmış ne sarısı. Avınız daimi olsun.

7. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler Murat, avlarınız gittikçe bereketleniyor. Umarım daha da artar bu bereketiniz.

8. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Saolasın sevgili Sebhattin kardeş... Bu bereket denizden ...Bilirsin kısmet işi ama... onuda kovalamak lazım...oyle evdee oturarark olumuyo yani...kendimizce vakit buldukça kovalamaya çalışıyoruz işte..benim en büyük derdim buralarda kafa dengi ben gibi av arkadaşım olmaması..bu yüzden gece gündüz ..çoğu zaman tek tabanca gezerim...dikkatlide olmak gerekiyor..önce emniyet! ....sonra haraket...

9. fhmyzc

fhmyzc Yeni Üye

Tebrıkler baya basarili bir av yapmissin

Su yaptigin takimdan biraz bagsedermisin . yada mumkunse resmini koyarmisin

belki feys aliriz bizim gibi dislileri yakalamak isteyip de kaciranlara faydali olur

bugun ki yagmurlu bir avdan sadece 1 tane sarikanatla donunce insan arayislara giriyor acaba yanlis bir yolmu izliyoruz .yanlis bir takimla mi avlanmaya calisiyoruz . o kadar vurusa 1 balik belkide sans bizden yana degil di...

10. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Tebrik ederim Murat, yenilikçi olmak iyidir, bunuda sen gayet güzel beceriyorsun, bir kez daha tebrikler, takım hakkında bi açıklamada bulunabilirmisin acaba, saygılar.

11. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Değerli ustalarım Bu bahsettiğim hırsız takımı bildiğiniz hırsız ..bunun üzerinde öyle pek geneli değil, bazı küçük şekil ve kalite değişiklikleri yaptım sadece.
    Benim hırsız ayarlarım dersek daha doğru olur... :)

MEsela; 1. si ben mutlaka iki fırdöndülü ve gezer kurşunlu takımı tercih ederim.. bazıları kurşunu ayrı bir köstekle bağlıyor..ben dolanmalardan dolayı bunu bek kullanışlı bulmuyorum..2. si : mantar olan kösteğin uzunluğunu 30-35 Cm. i geçmeyecek şekilde ayarlarım ve mantarı alttaki iğneye 2-3 Cm mesafede ,oynamayacak şekilde japon yapıştırıcı ile sabitliyorum. İğneleri biraz kısa palalı , hafif geniş ağızlı ve özellikle uzun tırnaklı olanlardan seçitorum.. illaki marka önemli değil..ama paslanmaz olması ve ince olması önemli. kurşunu 60 Gr seçerim 50 Gr altına pek düşmem. 3. Sü bu takımı tek tek ellerimle oskar ultra ınvısılıne hayalet 0.33 ve 0.35 misinalardan bağlarım...Çok sağlam ve sert misinadır... Çok iri balıklar hedef oluca bu takımda sadece kanca bedenini sadece mantardan sonraki 2-3 Cm lik kısım olacak çekilde çelik telle bağlarım ...
    ... isteyen FABRİKA AYARLARINA DÖNER...bunlar benim ince ayarlarım... saygılar...