Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sarj edilebilir kuru akü veya sarjlı led aydınlatma

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında orhanbaltaci69 tarafından paylaşıldı.

1. orhanbaltaci69

orhanbaltaci69 Üye

Arkadaşlar merhaba motorun 12 v çıkışı olmadığından gece avlarında ışık problemi yaşıyorum ilk olarak bir kuru akü alıp bununla şerit ledleri beslemeyi düşündüm fakat kuru akü sarj cihazı akü fiyatının neredeyse iki katı bu fikirden tam olarak vazgeçmemekle birlikte alternatif enerji kaynaklarını araştırıyorum piyasada çeşitli markalarda sarj edilebilir led aydınlatıcılar mevcut siz enerji ihtiyacını nasıl karşılıyorsuz tavsiye edebileceğiniz bir sistem veya ürün varmıdır değerli yorumlarınızı bekliyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Arist34

Arist34 Aktif Üye

Merhaba
    Gece avlarinda aydinlatma ihtiyaciniz ne kadar bilmiyorum ancak
    Koctas Bauhouse tekzen mediamarkt gibi teknoloji marketlerde cok uygun fiyata yaklasik 4 saat guclu isik veren 30 ledli aydinlaticilar var 3 tanesi 12 saat guclu aydinlatma verimi saglar...av sonrasida 220v sarj edilir kampanyali 20TL X3 60 TL max maliyeti var...Bu yontem isinizi gorurse yuksek maliyetli urunlere gerek kalmayabilir

4. orhanbaltaci69

orhanbaltaci69 Üye

Piyasada çok fazla ürünün olması ve genelde menşei Çin oluşu daha önceki tecrübelerimi de hesaba kattığımda pek faydalı olmayacak gibi geliyor bu iş için 100 lirayı gözden çıkardım tavsiyen için teşekkür ederim

5. Arist34

Arist34 Aktif Üye

Haklisin Made in China cin mali algisi icin uzun zamandan beri made in p. r. c. olarak marka basiyor ancak herkes prc nin cin mali oldugunu yine biliyor...
    ancak bugunun iphone apple bile cinde uretiyor ana kasa tamirde acildiginda pili uzerinde made in prc yaziyor..
    obemli olan kaliteli led aydinlatma urunu bulmak
    12 volt 9 Amperlik pili olan 30 led li urunler isini gorur siye dusunuyorum
    media markt fiyatlarida kampanyada 19.90 TL idi simdi ne fiyatlari bilmiyorum dah kaliteli urun icin kamp malzemesi satan sitelere bakabilirsin
    rica ederim