Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

saros'da At-çek Levrek avlarımız

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Güzel mekanlar,güzel balıklar,güzel insanlar.
Tebrikler Cahit abi.Burak ve Burç abilere selam ederim.Uluç'ta maşallah sizden arda kalmamış.

Birol'um,bu sene inşallah birlikte avlanırız.Haberleşiriz.Yaşar'ımı ve seni gerçekten özledim.Kendinize iyi bakın.İkinizide öpüyorum.

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili Kardeşim sayende o güzel günleri bir kez daha anımsayarak yaşadım.Ellerine sağlık, güzel resimler seçmişsin.Birlikte yine güzel levrek avları geçleştirme dileklerimle sağlıcakla kal.
Can dostum seninle birlikte avlanmak bana her zaman onur verir.Sizleri candan seviyorum.Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.Allah herkese sizin gibi dostlar nasip etsin.Sağlıcakla kal..

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Öz amcamdan ayırmadığım Cahit Amcacım bu güzel anlarınızda banada yer verdiğiniz ve sizin yıllarca yaşanmışlıklardan sonra oluşan tecrübeleriniz ile benimde birşeyler öğrenmeme fırsat verdiğiniz için çok minnettarım.

Hamdi Abi o karede bende olmak çok isterdim ama o zamanlarda üniversite sınavına hazırlandığım için sizlerle birlikte olamamıştım.İnşallah en yakın sürede tekrar birlikte oluruzda bu sefer bende aranızda yer alırım.

Seni öyle bir yetiştireceğim ki Türkiye yeni bir Burak Karadeniz görecek.Çünkü sen hem çok efendi,hem çok saygılı,hemde çok yeteneklisin.Tam babasının oğlu yani.Birlikte büyük avlara imzamızı koyacağız.Kendine iyi bak.Seni seviyorum ve yanaklarından öpüyorum.