Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Saroz gökçetepe yardım

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında acemibalıkçı tarafından paylaşıldı.

1. acemibalıkçı

acemibalıkçı Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Bayram tatilinden sonra saroz gökçetepeye gitmeye karar verdik.Burada agustos ayının ortalarında ne tür balıklar yakalayabirim ne tür olta ve takım götürmem gerekli yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel yer Gökçetepe, gezmek için gittim. Kıyıdan zaman zaman levrek yaptığı oluyormuş. Ama detaylı bilgiye sahip değilim.

4. acemibalıkçı

acemibalıkçı Yeni Üye

Birkaç hatırı sayılır levrek raporu mevcut Hamdi bey, bölgeyi bilen arkadaşların popülasyonu daha fazla olan balık çeşitlerinde yardımcı olacaklarını umuyorum.

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Bldiğin saroz be abicim her şey çıkar her an her şey olabilir o na göre hazırlıklı git... ama sen asıl hangi disiplinle avlanmayı seviyorsun? at çek mi, at bekle balık vursun mu?

6. NECO

NECO Yeni Üye

Tekneyle mi? Kıyıdan mı?

7. acemibalıkçı

acemibalıkçı Yeni Üye

Avcılık kıyıdan yapılacak ustalarım, uygun mudur bilmiyorum ama resimlerden baktığımda bir iskele var oradan avlanmayı düşünüyorum, at bekle tercihim, zargana varsa at çekte olabilir :D Biraz araştırdım nette tavuk eti ile çupra balığı çıkıyor ve kocagöz diye bir cins balık yakalıyorlar ama tekne ile :(

8. Haltox

Haltox Yeni Üye

Öncelikle iyi tatiller dilerim. Birkaç hafta önce bende danişment orman kampındaydım. Gündüz deniz gözlüğüyle yaptığım gözlemlerde mırmır, ispari, çupra , karagöz ve ahtapotlara rastladım tabi hepsi limit altılardı. Sanırım gece büyükleride o kıyılara uğruyorlardır. Oltalarımda yanımda idi ancak yem konusunda sıkıntı çekmemden dolayı denizden tesadüfen bulduğum bir kurt ile ispari alabildim. son akşamımda denizden çıkardığım madyalarında kapış kapış gittiğini fark ettim aklınızda bulunsun.
    Bu arada danişmentin dip yapısı kumluk ve kayalık bölgelerden oluştuğu için çeşitlilik çok fazlaydı. Gökçetepede durum nedir tam olarak bilemiyorum.

9. acemibalıkçı

acemibalıkçı Yeni Üye

Haldun bey bilgiler için teşekkür ederim.