Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sarozun trofeleri,müthiş sinagritler

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Vedat Abayoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Değerli Gönül Dostlarım

Beni dikkatlice okuyanlar sanırım farketmiştir.

Son konularım arasında,verilen cevaplamaların kıyısına köşesine iliştirdiğim laf,daha doğrusu iddia şuydu.
    ,
    Madem oyle,işte böyle kabilinden ''Trofe avlarına başlıyorum,illakide tutacağım''

Sözümü tuttum,gercekleştirebilecek en mükemmel sinagrit avını gerçekleştirdim.

Aynı iddialı sözleri yayın avı içinde sarfetmiştim ve yerinede getirmiştim.

Ben burada ve benzer platformlarda balık avı tutkusuna haiz bir kişinin,ihtiyarlığına rağmen neler başarabileceğini sergileyerek,bu tutkunun gönüllerde yer etmesini amaçlayıp,amatör balıkcılık olgusuna yardımdan öte birşey hedeflemedim.

Bir diğer amacım ise,bu şekilde davranıp,sizlerinde yardımıyla Kocamış kurtluğumu idame ettirmek ve asla birilerine maskara olmamaktır.

Bu uğurda son gücüme kadar herşeyimi ortaya koyarım.

Sonuçta çok fazla kişinin takdirlerini kazanmış olsamda,bana etmedik laf bırakmayan azınlığın suçlamaları beni hakikaten derinden yaralamıştır.

Herkese değer veren bir kişiliğe sahibim.Kulağımı tıkayıp işitmemezlikten,yada görmemezlikten gelebilmeyi çok isterdim,ama dedim ya,aşırı humanistliğim bana engel olmaktadır.

Sarozun Seddülbahir uçlarından,Kabatepe,Küçük ve Büyük Kemikliyi içine alan ve Ece limanına kadar olan çizgide Arslan Partnerlerim Muharrem Kürümoğlu ve Sinan Çetinle(Efe) avlandım.

Bu yörenin tanınmış avcılarının bile (Fevzi Hoca,Necmettin Yay beyefendiler,Uğur Kaptan)takdirini kazanacak müthiş sinagrit avları gerçekleştirdik.

Vertical Jigging ile yaptığımız bu avın sonrasında,özellikle Orkinos ve Akyalarında peşine düşeceğiz ve iddia ediyorumki bu balıklardada önemli başarılar elde edeceğiz.

Avımıza ait fotoğraf ve video görüntülerini düzenledikten sonra elbette sizlere sunacağım.

Bu vesileyle hepinizin teker,teker Kurban Bayramınızı kutluyorum.

Sevgi ve saygımla kalınız

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. m1976k

m1976k Aktif Üye

vedat abi kafana taktığın beyaz bereden başka bir şey takma sen kendini türkiyede kanıtlamış ve bir çok amatörün idolü haline gelmiş bir ustasın dilerim her şey gönlünce olur. şimdiden rasgelsin....

4. sadi

sadi Aktif Üye

Vedat Kaptan,
    Her nekadar cok uzun bi üyelik geçmişim olmasada bu sitede,senin avlarının ve tuttuğun o
    canım balıkların uzun zamandan beridir internet ortamından şahidiyim ve herzaman
    imrendiğim bi üstadım oldun.Biz genc nesillerle paylaştığın engin tecrübelerin ve
    imrendiren avlarından dolayı herzaman bi örnek oldun ve herzaman sana müteşşekkiriz ;)
    Bayramını en içten dileklerle kutlarım ve her zaman bi takipcin olacağımı saygılarımla
    belirtmek isterim..!Kalplerimizin kaptanısın ;)
    Her avının bi öncekinden daha bereketli olmasını dilerim :) SAYGILARIMLA
    (Kısmet olursa bir gün tanışmak ve seninle Saroz'un o eşsiz güzellği içinde avlanmayı cok isterim)

5. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Vedat abim,

Kafana koyduğun şeyi mutlaka uyguluyor ve gerçekleştiriyorsun,Bu yaşda bu azmini hayranlıkla izliyor ve taktir ediyorum doğrusu.

Fotoğraflarınıda merakla bekliyorum.
    Selamlar.

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Vedat Abi
    Telefonda anlattığın balık olsa gerek bu.
    Fotoğraf ve videoları gecikmeden eklersen seviniriz.
    Hadi o diğerleri de rastgelsin

7. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Haklısın sevgili Murat.
    İlgi ve yorumlarına ise teşekkür ederim.

Sevgiyle kal

8. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Vedat abim, herzaman takipçin olduk olacağızda eminim harika bir trofedir, sana yakışanda budur, sabırsızlıkla resimleri bekliyoruz,
    Sevgiler...

9. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Sevgili Sadi
    Bazen imrendirici,bazen bilgi ve tecrübelerimi içeren mesaj ve resimlerimle muhtelif balıkcılık platformlarında,siz balık avı sevdalıları kardeşlerimle buluşuyoruz.ç

Bana müthiş keyf veren bu durumun sıcaklığını hiç kaybetmemesini teminen,elimden gelen her fırsatta balığa çıkıp,sizlere birşeeyler yollama gayretindeyim.

Ben Sarozda değilde Assos Sivricede yaşıyorum.
    Ancak bu son avım Saroz körfezinin bir bölümünde gerçekleşmiştir.

Bir tercih meselesi olsada yanlız avlanmayı tercih etmiyorum.

Dolayısıyla yolu düşen herekese kapım açıktır.

İnşallah sende buralara uğrarsan keyfle avlanıırız.

Sevgiyle kal

10. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

vedat abi sabah okudum mesajını cevaben yazacaktım ama resimleri ekler diye bekledim :D baktım hala yok mesajı yazayım dedim :D eminim balıkta methine değer dir sen böylesi heyecanla resimi beklemeden konuyu açmışsan :D sana kim taş atarsa sevin meyve veren ağacı daima taşlarlar zaten yaşımdan büyük oldu ama sanırım buna ihtiyacın var :D sana taş atanlar çıksın da iki kelam öğretsinler teraziyi biz koyarız :D (biz , takipçiler )

11. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Sevgili Hızır Reis

Durumu bilsemde,arada gereksiz kaçan yakarışmı desem,sitemmi desem bazı ifadelerimi araya sokuşturmak gibi beni sonradan rahatsız eden bir huyum var.

Sarozun fiziki yorgunluğunu zaten tam atamamışken,birde müteakip günde levrek kovalamaya burada devam etme gayretim,bilgisayar başında neredeyse uyuklamaya varan bir hal almıştır.

Bu bakımdan yazılan mesajlara dahi cevap verebilmem sekteye uğramış,bir,iki cevaptan sonra,üstümle,başımla hiç yatağa bile giremeden divan üstünde kalakalmışım.

Birden uyandım ve tekrar interneti açtım.

Şimdi bakalım resim ve videoları yollamayı halledebilecekmiyim.

Sözkonusu avımız,neredeyse balık avının üst noktasındadır.

Arada sadece rüyada hayal edilebilecek kapasitede bir avdır.

Detayıyla sunulacaktır.

Sevgiyle kal