Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık başlangıç için uygun Jig Takımı

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında tonkinos tarafından paylaşıldı.

1. tonkinos

tonkinos Yeni Üye

Öncelikle formda çok aktif konu açan bir kullanıcı değilim, ama ilk üye olduğumdan beri hemen hemen okumadığım konu kalmadı diyebilirim.Bu jig setini de ihtiyaç fazlam olduğu için elden çıkarıyorum.
    Kamış Okuma Cedros Speed Jig 90-200 gr atarlı, sıfır etiketi üstünde,tek parça popüler bir model.
    Makine ise herkesin aşina olduğu,Okuma Salina II 10000dir. Makine yaklaşık 8 ay kullanılmış ve hiç değişen parçası ve sorunu olmayan çok iyi kondisyondadır. Tabi ki ufak tefek çizikleri vardır.
    Makineye sarılı ip ise, Power Pro 5o lbs çekerlidir.
    Toplam takım fiyatı; 375.- tl
    Kamış : 200.- tl
    Makine iple birlikte: 200.- tl
    Jigler de takımı alana hediyedir..

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. tonkinos

tonkinos Yeni Üye

İlanım günceldir ve takım fiyatı 350 tl. dir. Ayrıca herhangi bir sorun yaşarsanız,Cengiz Balıkçılık 'ta gerekli hizmet garantim altındadır.Zaten herkese yardımcı olmaya çalışıyorlar.

4. guray.85

guray.85 Aktif Üye

maddi ımkanım olsa makıne ıcın dırek talip olurdum ama ımkansız kamısta cok guzel ama ıstanbulda jig lık bır durum yok :) alana hayırlı olsun sımdıden.

5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

MELEKETE DÖNME OLASILIGIM VAR BELKİ GERÇEKLEŞİRSE 2-3 HAFTAYA KADAR BELLİ OLUR OZAMANA KADAR SATILMAZSA GÖRÜŞÜRÜZ AMA İNŞ HAYIRLISIYLA SATARSIN JİG SAHTELERİN VE MAKİNE İYİ DURUMDA GİBİ GÖRÜNÜYOR İYİ BAKMIŞSIN MAŞ.

6. tonkinos

tonkinos Yeni Üye

İlanım günceldir. Vakitsizlikten ilgilenemedim. Salina II 10000 ipiyle birlikte 160 tl ve Ahmet Esgi'nin orkinos yakalarken kullandığı birebir aynı değerlere sahip olan Cedros kamış 170 tl dir.Bu rakamlar son fiyatlardır ve çok uygundur.İlgilenenlere İstanbul da gösterebilirim ve elden ulaştırabilirim.

7. barlas8

barlas8 Yeni Üye

8. efe446

efe446 Yeni Üye

İyi günler ilan güncel mi? Kısmetse almak isterim.Forumdaki ilk mesajımda satış bölümünde oldu ama google'de ararken buldum bu siteyi.