Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

satılık kamış italcanna konbat 420 cm 220 gr atarlı

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında darıcalı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. darıcalı

darıcalı Yeni Üye

selam arkadaslar fazlalıktan dolayı bu kamıslarımı elden cıkarmak geregini duydum ciddi ilgillenenler yazabilirler fiyatı 420 tl dir diger kamısımda 4380 tldir okuma cedros 3 parca 150 /250 atarlı sıfır denecek kadar az kullanıldı iki kamısta iki kamışta tada ne pas nede oksiylenme vede cizik vardır

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mart 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Ahmet ağabey merhabalar. Bu ilanınız yayındayken ilanın aynısından bir tane daha açmışsınız ve fiyat da yazmamışsınız. Yeni bir üyemizsiniz ve sanıyorum bilgisayarla ya da forumlarla aranız pek iyi değil :) Yeni ilanınızı önce bilmeden aktifleştirdik ve sonrasında kilitledik. Bu arada kamışlardan İtalcanna Kombat'ın temiz bir tanesi geçenlerde forumda 360 TL gibi bir rakama satıldı. Diğer kamışınız olan Cedros ise artık üretilmiyor ve stoklarda yok. Lakin stoklarda olsaydı sanıyorum fiyatı ortalama Okuma Cedros Distance Surf 450 3p Kamış - İnce Çizgi Amatör Balıkçılık Malzemeleri bu linkteki gibi olacaktı. Forum yöneticileri olarak, artık stoklarda olmayan ürünlerin sırf bulunamıyorlar diye yüksek fiyatlardan ''Sıcak Fırsatlar'' bölümümüzde satışa sunulmasına müsaade göstermiyoruz. Bu bağlamda fiyatlarınızı, hem ürünlerinizi satabilmeniz için, hem ihtiyacı olan arkadaşlarımızın sahip olabilmeleri için hem de ''Sıcak Fırsatlar'' bölümümüze uygun olması bakımından tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum. Saygılar sunuyorum...

MezarKabul, TekAdam ve OxDaTiTy bunu beğendi.
  4. çamlıbahçedenahmet

çamlıbahçedenahmet Daimi Üye

alana satana hayırlı olsun ama fiyatlar sıcak değil, combatın parça sıkıntısı olabilir,cedrosun üretimi sona ermiştir , bilmekte fayda var. slm .lar

5. ozy

ozy Aktif Üye

cedrosu almayi dusunuyorum ama bu fiyata degil tabiki sifirindan bile yuksek fiyat :(

6. Apple

Apple Yeni Üye

İtalcanna 360 TL ye daha yeni satıldı.
    cedros üretilmiyor ama üretilseydi sıfırını cengiz balıktan pazarlıkla daha da ucuza alınabilirdi.
    Parça sıkıntısı çekilebilecek iki kamış için fiyatlar çok yüksek.
    Fiyatları birazdaha düşürmenizi öneririm..

Resimlere bakarken italcannanın 2. resiminde alttan 2. yüzüğün orda bir gariplik var gibi bu konuda da bilgilendilirseniz. Sevinirim.

7. darıcalı

darıcalı Yeni Üye

satıs devam etmektedir

8. Apple

Apple Yeni Üye

Resimlere bakarken italcannanın 2. resiminde alttan 2. yüzüğün orda bir gariplik var gibi bu konuda da bilgilendilirseniz. Sevinirim.

9. MezarKabul

MezarKabul Üye

Daricali forumdaki en komik adamsin.)))) Apple çözümleme yapmis sen satisa devam diyorsun Ahaha. )))))

10. darıcalı

darıcalı Yeni Üye

arkadslar iki kamısta denize cıkma sayısı 5 gecmez conbattaki görünen seye aksam baktım herkangi bişey yok isiktan dolayı yansıma olmus

11. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Ahmet Bey merhaba,

Daha önce yönetimden Can arkadaşımız fiyatlar konusunda düzenleme yapmanızı rica etmiş. Son mesajınızda ise bu ricaya uygun bir düzeltme göremedim, fiyatlar aynen yazdığınız gibi midir?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.