Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık kandırıcılar 7 ( SON )

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında ragıp oy tarafından paylaşıldı.

1. ragıp oy

ragıp oy Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar satacağım son kandırıcılar da bunlardır. Başka satılık kandırıcı da yoktur :)
    Tamamı 100 TL. Kargo alıcıya aittir.

Selamlar

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Bu kadar sahteye sahip olup satmanız atçek avını merak eden arkadaşlara birçok şeyi anlatıyor meranızda balık varsa lolilop çubugu, tükenmez kalem dışı ile amatörce yapacagınız kandırıcılarla bile balık yakalayabileceginizi eger yok ise mevcut tüm kandırıcılara sahip olsanız bile balık yakalıyamıyacagınızı bariz bir şekilde anlatıyor sanırım.

4. ragıp oy

ragıp oy Aktif Üye

Kesinlikle haklısınız.

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

bir şey daha anlatıyor ki ragıp abi gerçekten çeşitleme olarak o kadar seçici davranmış ki ustalık bu işte :) bir meraya girdiği zaman mutlaka oranın menüsüne yakın bir kaç yemi çantasında var :D denemek kalır geriye :D ancak zamansızlık olsa gerek bu canım setleri elden çıkartmanın sebebi :)

6. ragıp oy

ragıp oy Aktif Üye

Ustalık bu mu? emin değilim :)

Genellikle bizlerin gideceği avlaklar belli. Aslında gideceğimiz bu avlakları inceleyip, ona göre kandırıcı tercihi yapmamız en doğru olanı.Eğer avlaklarımızın hepsi kumsal ise, derin dalan kandırıcı almak boşuna. Bizler (Daha doğrusu ben)yerli ve yabancı raporları okuyarak ve kandırıcıları yurtdışı forumlardan araştırarak kandırıcı alıyorum fakat bu kandırıcıların avlaklarıma uygun olup olmadığını araştırmıyorum. İrlanda' da çok popüler olan bir kandırıcının benim avlaklarda ne kadar iş yapabileceğini bilmiyorum. Nerede bir levreğin ağzında sahte görsem hemen o sahtenin araştırmasına giriyorum.

Aslında bu konu sadece kandırıcılarla da bitmiyor. İpi, misinası, kamışı, makinası derken liste uzayıp gidiyor. Bir zamanlar hanımların ayakkabı alma rahatsızlığından ( çok şükür eşimde yok :) ) hayıflanıp dururdum. Bizim de onlardan bir farkımız olmadığını görüyorum. Hiç değilse onlar aldıkları her ayakkabıyı öyle veya böyle giyiyorlar.

İşte bu yüzden kesinlikle ve kesinlikle atıl duran kandırıcıları satıp, artık önüme gelen kandırıcıları almayacağım.

7. cengiz coşkun

cengiz coşkun Üye

Bu kadar kandırıcıyı sattın madem,yurt dışından aldığın şu üst düzey spin kamışları da seyrelt bakalım.(lesath,morethan) vs. Gözüm ekranda haberin ola:):):)

8. ragıp oy

ragıp oy Aktif Üye

Abi istersen Morethan kamışı ve makinasını satabilirim. Ama bildiğim kadarıyla sen atarı yüksek kamış istiyordun.

9. cengiz coşkun

cengiz coşkun Üye

yüksek atarlı bende Lesath Shore spining SLE270SGXH 28g-110g atarlı kamış var.İçimden bir ses aradığım kamışı bulduğumu söylüyor resim ve bilgilerini gönder bakayım.

10. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

abiler konu ile alakasız ama shore jig ile ilgili paylaşımlarınız deneyimlerinizi çok merak ediyorm bi paylaşımda bulunabilirmisiniz
    ragıp abi aslında yaptığınız iş doğru ancak yapabileceğiniz avlar seyahatlerle doğru orantılı yani pasif seyahat sabit avlaklarda avlanacaksanız tek çeşit yemin suya göre farklı renklerine sahip olmanız mevsimsel olarakta kaşık veya silikonlarına sahip olmanız tüm sorunları çözer ama seyahatler edip keşifleri seviyorsanız o zaman bu takım çantasının her sahtesine ihtiyacınız var :D

11. ragıp oy

ragıp oy Aktif Üye

Günceldir :)