Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Levrek Sahteleri (Update edildi)

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında KayaBalığıKaya tarafından paylaşıldı.

1. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

İki gün önce açtığım satılık ilanını hiç bulaştırmadan ayrıca bir ilan açayım dedim. Hepsi birlikte 160 tl istiyorum...

Maxrap fs 17 cm Atış erimi süper bir sahtedir çok fazla kullanmadım ama levrek avında 10 numara iş yapacağına eminim
    Maxrap fb 15 cm favori sahtem bunu yedek olarak almıştım ama diğeri koptu tek başına durmasın dedim. fb kodlu sahteler her zaman her yerde iş yapar.

SHORE LINE SHINER SL14LD S-G/Flash Laser Halfbeak
    Karşıdan esen sert rüzgarlı havalarda köpükler içinde balık ararken kullandığım 10 numara sahtedir. Lüfer avlamışlığıda vardır.
    MORETHAN X-ROLL 128F Slender-sprat
    Lüfer avı için aldım ama bu sene pek lüfer avı yapmadım. O yüzden avcılığı hakkında bir şey diyemem.

YOZURI DUEL HARDCORE MINNOW 110F hgsn kodlu sahte lüfer ve levrek avı için aldım bir kaç kez denedim ama sonuç alamadım doğruya doğru. Belki başka arkadaşların elinde daha güzel iş yapar, ben yaptıramadım.

Maria chase sateler her ikiside favori sahtelerimdendir özellik sığ suda muhteşem levrek avlarına imza atmışlardır. Hızlı sarımda bile aksiyonu bozulmaz. Kodları yok mavi hologramlı ve siyah hologramsız.

Maxrap 11 cmler ise levrek avı yapmak isteyen arkadaşlar kaçırmamalı hafif çırpıntılı sakin havalarda 10 numara iş çıkarırlar hem levrek hem lüferde.

Sahteleri satma sebebim ise lrf için kamış alacağım bütçe ayırıyorum.

Kargo alıcıya aittir hepsinin birden fiyatı 160 tl dir.
    İndirim filan beklenmesin lütfen sadece daiwa ların sıfır fiyatı 60 tl civarında o da ucuz bulursanız.
    Sahtelerin bazılarında kullanımdan dolayı çizikler mevcuttur lakin bu çok da göze batacak kadar değil.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Güzel set, bence bedava. İyi satışlar.

4. GanGBoi

GanGBoi Üye

Uluç abi merhaba öncelikle hepsi güzel kendini kanıtlamış sahteler sen de açıklamalarını gayet güzel bir şeklide yapmışsın. Dün gece plattan morethan x-roll 128 siparişi verdim. Toplu satış, renk kodu ve zamanlama problemi olmasa senden alabilirdim aslında:D

Neyse lafı fazla uzatmadan ben bu morethanın atış mesafesini merak ediyorum. Kullandığın speedmaster kamış ile nasıl bir performans sergiledi? Gerçi ben 10-30 atarlı crostage ile kullanacağım atışta bir miktar daha performanslı olacaktır.

Rastgele abi, umarım istediğin LRF kamışına çabuk kavuşursun. Zaten LRF için daha zaman da bol

5. taner3568

taner3568 Yeni Üye

güzel sahteler

6. fdirej

fdirej Yeni Üye

Size mesaj attım. Tşk.

7. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Şöyle söyliyim maxrap lerden çok daha stabil bir atış performansı var ve en az onlar kadar iyi gidiyor... Avcılıklarıda bende sore line lardan çok daha iyi.

GanGBoi bunu beğendi.
  8. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Sahteler satılmıştır. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.
    Moderatör ağabeyler konuyu kilitleyebilir.
    Saygılar sevgiler efenim.