Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Nasci C2000HGS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
O gün aradığımda makine nasıl diye sorduğumda satacağını söyleseydin ya alırdık senden :)
Neyse güzel makine şimdiden alana satana hayırlı olsun :)

İsottevfik

Daimi Üye
Adı
İsot Tevfik SARI
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Daiwa serilerinde TSH sağ, TSHL sol el kullanımlıdır, diye biliyorum.:confused: Bu takas işi oldu gibi.:D:harika:

Nasci, standartlarına göre gerçekten harika bir makina. Modifiye patentini, sakın Japonlara verme.:D

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN
Makine kolu solda ise değişdik gitti...

Makine ile normal spin yapılır tabii ki belli bir gramaj ve uzunluğa kadar sahtelerle gayet güzel çalışılır. Lüfer ve familiası ile gayet güzel oynarsınız ama 2 kg ve civarı balıkları ancak kamış yardımıyla çekersiniz. O nun dışında hiçbir sorun yaşamazsınız. Trofe levrek peşinde değilseniz tabii..

Kol solda TSHL model. Adres ver abi göndereyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
O gün aradığımda makine nasıl diye sorduğumda satacağını söyleseydin ya alırdık senden :)
Neyse güzel makine şimdiden alana satana hayırlı olsun :)
Yaw o anda saatmak aklımda yoktuda birden işte ne olduysa satayım 3000 lik makine alayım dedim. İki dk sonrada baitcasting edinmek istemekle son buldu...

LRF ye bulaşanın sonu malzeme satışıdır. Katsunori Sato

Bunu bir Japon söylemiş:D
Abi sadece lrf değil de her türlü hafif spine gider... Bu arada lrf de güzel stil be abicim. Bir arkadaşım var artık sadece o şekilde avlanıyor. Heee sezon geliyor o nun da hazırlıklarını yapmaya başladık tabii.

Daiwa serilerinde TSH sağ, TSHL sol el kullanımlıdır, diye biliyorum.:confused: Bu takas işi oldu gibi.:D:harika:

Nasci, standartlarına göre gerçekten harika bir makina. Modifiye patentini, sakın Japonlara verme.:D
Vermem, su yok onlara. Sağolasın abi.

Kol solda TSHL model. Adres ver abi göndereyim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Göndermişem.

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Senin ne isin var lrf ile be biz HRF ciyiz :D
bu light is bizi bozar dunya para verdim silikonlara kahvaltiya gittim geldin hepsi sakiz opmus, kutu guneste kalmis.
Eğlenceli de, hani nasıl desem... yardırma olayı yok. Böyle hafif atışlar filan. Atarken işaret parmağının acıma ihtimalini sevdim ben.

Bu ara bio'yu da satacam... ister misin örgüler ile filan beraber.

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Eğlenceli de, hani nasıl desem... yardırma olayı yok. Böyle hafif atışlar filan. Atarken işaret parmağının acıma ihtimalini sevdim ben.

Bu ara bio'yu da satacam... ister misin örgüler ile filan beraber.

Sagol Uluc abi, Su ara bayagi bir borcum var.
hangi bio eskisimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...