Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Okuma Salina SA65

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Ziya merhabalar, bu makinenin muadilleri Okuma Raw 55 FD ve Okuma V-system V65A'yı bir süredir İzmir çevresi yemli beklemeli avlarımda kullanıyorum. Gerek kıyı gerek tekne avlarımda çok keyif alıyorum. Şimdiye kadar herhangi bir aksilik yaşatmadılar bana. Bu fiyata, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ;)

ziyakoray

Yeni Üye
Ziya merhabalar, bu makinenin muadilleri Okuma Raw 55 FD ve Okuma V-system V65A'yı bir süredir İzmir çevresi yemli beklemeli avlarımda kullanıyorum. Gerek kıyı gerek tekne avlarımda çok keyif alıyorum. Şimdiye kadar herhangi bir aksilik yaşatmadılar bana. Bu fiyata, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ;)
Can Bey merhaba. tavsiyeniz için teşekkürler. sağlamlığına güvenebileceğim bütceme uygun bir makina arıyorum keza daha bu hafta sonu oltama sağlam bir balık bindi ve markasını bilmediğim makinanin kolu elimde kaldı:( balıkta direk taş altına:S..

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Hocam bu makinede kolu elimde kaldı gibi bir olay yaşamazsınız :) Zaten üzerindeki ip 24 kilo çekerli makinenin de 14 kilo çekeri var. Bende yaşadığınız tarz bir durumu yaşadıktan sonra oltaya para yatırmaya başladım :)

Can Bey merhaba. tavsiyeniz için teşekkürler. sağlamlığına güvenebileceğim bütceme uygun bir makina arıyorum keza daha bu hafta sonu oltama sağlam bir balık bindi ve markasını bilmediğim makinanin kolu elimde kaldı:( balıkta direk taş altına:S..

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Makine Ziya beye revize edilmiştir.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Makine Ziya beye satılmıştır bol trofeli avlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...