Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık PowerPro Yeşil İp Misinalar 0.13, 0.15 ve 0.19

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında vecihi1 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vecihi1

vecihi1 Üye

Herkese merhaba,

Misinalar Hiç açılmamış olup kutularında dahi deformasyonlar bulunmamaktadır. 0.13 ten 2 adet, 0.15 ve 0.19 dan birer adet bulunmaktadır. Çekerleri; 0.13 olan 8 kilo, 0.15 olan 9 kilo, 0.19 olan ise 13 kilo dur. 135 er metre uzunluktadırlar. Renkleri yeşildir. Fiyat olarak 13 ve 15 likler 40 TL; 19 luk olan 45 TL dir. Birden fazla almak isteyene ufak da olsa bir indirim yapabilirim. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Saygılar.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karatepe

karatepe Aktif Üye

Güzel fiyatlar.

vecihi1 bunu beğendi.
  4. winchester

winchester Aktif Üye Gold Üye

Hakikaten fiyatlar uygun alan satan hayır görsün

5. ahmetozdemir16

ahmetozdemir16 Aktif Üye

0,13 ve 0,15 leri ben almak isterim. Özel mesaj gönderdim.

6. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

KalamA ve Rapalacı bunu beğendi.
  7. ahmetozdemir16

ahmetozdemir16 Aktif Üye

8. vecihi1

vecihi1 Üye

Bulent Bey konuya ilginiz icin tesekkur ederim. Fakat Belirttiginiz sitede benim ilana koydugum misinalar ile ayni kalinlikta esdeger ve stokta olan bir urun bulamadim. Link verirseniz sevinirim. Bu arada mesajinizin sonunda orjinal Amerika uretim demissiniz bendeki misinalar da ayni ozelliktedir. Fiyat konusuna gelince 47 Lira ile 35 Lira arasinda 12 Liralik bir fark var ve bu da %25 ten fazla bir oran. Benim yazdigim fiyat daha uygun. Tesekkurler. Saygilar.

9. KalamA

KalamA Daimi Üye

Vecihi Bey merhabalar. Forumumuzun ''sıcak fırsatlar'' bölümünü kullanarak ''Elinizden çıkarmak''/''ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak'' istediğiniz ip misinalarınız 135'er metre. İnceçizgi mağazasında aynı ipler 275 ve 455 metre olarak zaten mevcut ve fiyatları da mağaza fiyatları olmasına rağmen sizin satış rakamlarınızla aşağı yukarı aynı. Sadece 135 metresi stoklarında yok diye fiyatlarınızı bu şekilde belirleyip yine bu şekilde savunmanız uygun değil ki ''sıcak fırsatlar'' 'ın amacı da bu değil zaten. Amaç ''alıcı'' arkadaşlar için sıcak fırsat olması, satan arkadaşlar için değil. Kimse size bedava verin demiyor elbetteki, sakın yanlış anlamayın lütfen. Piyasadan ve güncel fiyatlardan haberi olan bilinçli hiçkimse fiyatlarınızı uygun bulmayacaktır. Bu bağlamda konunuzu kilitliyorum. Sahibinden.com gibi adreslerde satma şansınız daha yüksek olacaktır. Fiyatlarınızı güncelleyip yeni bir konu açabilirsiniz. Bülent Bey de piyasadaki fiyatlardan oldukça haberdar olan bir büyüğümüz olduğu üzere sadece arkadaşlarımızı bilinçlendirmek istemiş. Kendisine bu bağlamda teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

oktay16 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.