Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

satılık sahte ve spin malzemeleri

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Devrim Balbay tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

ihtiyaç fazlası 2 .el temiz sahteler..
    daiwa shore line shiner 12.5 cm floatıng .. yozuri arc minnow 9 cm ,yozuri adsız , 2 adet duel dolce 95 f , 1 adet kerevit.
    1 adet slikon yeşil .sahte ve kaşıklar için 2 paket klips DECOY no:4
    uç içinse seaguar 0.33x 40 mt %100 florocarbon misina..
    hepsi 120 tl istiyorum.. kargo alıcıya ait olup..istenirse +5 tl ben gönderebilirim..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

hadi fiyatı biraz ısıtalım..
    110 tl olmuşur..

4. mepst

mepst Aktif Üye

Alana ve satana hayirli olsun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ocak 2013
  5. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

100 tl son fiyat........

6. 35fish

35fish Aktif Üye

Şu decoy clips ilanından gına geldi iki yıldır yahu.Birisi Şunları toptan satın alsa da kurtulsak artık.
    OKUMA nın benzer clipsleri var paketleri 8 li 6 lı falan paketi 1,5-2 TL (6 numarası da 9kg çekerli)Bu klipse de 10 basar.
    Anlamayan arkadaşlar kazıklanıp duruyor ve bu durum beni çok rahatsız ediyor.

7. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Okumanın clipslerinden ben hiç memnun kalmadım. Tam tersi Decoy EGG kullanan biri olarak ben şu anda oldukça memnunum. Üstelik avda sürekli sahte değiştiren biriyim.

8. 35fish

35fish Aktif Üye

Okuma'nın klipsleriyle sahteyi çok daha kolay değiştirebilirsiniz.3-4 kg ıskarmozlar 5 kg lık levrekler çektim.3 Yıldır da sürekli kullanıyorum.Hiç bir zaman beni yarı yolda bırakmadılar.Decoy için verilen o paralara yazık.Benim derdim,özellikle yeni başlayan spinci arkadaşlarımın paralarını boşa harcamasıdır.

Çoğu arkadaş gibi 6 ayda bir de avlanmadım.Ayda 15-20 kez spin avına giderim.
    Bugüne kadar beni mahcup etmedi Okuma klipsler.

Ama, ''ben illaki de boş yere para harcamak istiyorum'' diyen arkadaşlara diyecek bir sözüm yok.

Ben paketin üstünde yazan yazılara,başkalarının '' çok güzel'' falan demesine dayanarak da konuşmuyorum.Yüzlerce avda edindiğim deneyime dayanarak söylüyorum.Decoy gereksiz yere pahalı.Aynı işi neredeyse 5/1 ,10/1 fiyata çıkaran bir ürün varken,arkadaşlarımın boş yere para vermesine gönlüm razı değil sadece.;)

9. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

şahsi fikrinize saygı duyarım beğenmeyebilirsiniz..ama bu sekilde ilanın altına yazı yazmanız biraz tuhaf.siz tercihiniz olan okuma ürünlerini kullanabilirsiniz. sonuçta ürünleri zorla hiç kimseye vermiyorum.. bende sık ava çıkarım ve ben decoy klipslerden gerçektende memnunum.. dilerseniz size bir kaç tane verebilirim hem denemiş olursunuz.. ;-)

10. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Okumanın klipsleriyle açılma problemi yüzünden bu sene çok sahte ve jig kaybettim(k).
    Decoy klipsi zaten anlamayan adam almaz. Gider Remixon-Okuma alır. Bu klipsi anlayanlar alır.

11. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

bunlar sizin sahsi fikriniz sanırım.... ben 30 paket aldım herhalde baya kazıklanmısım sizin dediğinize göre ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.