Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Shimano 2.10 m 20-50 gr Atarlı Kamış

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Mehmet Sertkaya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Sertkaya

Mehmet Sertkaya Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar….
    Shimano 2.10 metre 20-50 gr atarlı kamışı satıyorum. Spin için veya tekne avı için kullanıma uygundur. Önce size Kamışı tanıtayım. Shimanonun böyle bir ürünü yok,bunu ben yaptım. Nasıl mı?
    Shimano Catana CX 3.30 H (20-50 gr) Teleskopik kamışım vardı bir müddet kullandım. Uzun olduğu için kullanım zorluğu oluyordu.
    Daha önce kırılmış olan Shimano Catana BX 1.80 Kamışın makine yuvasını çıkarttım.
    Catana CX 3.30 uç kısmından itibaren 4 parça bırakıp gerisini kesip çıkarttım. 4. Parça üzerine makine yuvasını monte ettim ve mantar sapı boya uygun şekilde ayarlayıp yapıştırdım.
    Alabalık avında 2 ve 3 no kaşık ile çok güzel av yapıyorum. Atarı biraz yüksek ama esnekliği iyi. Dayanıklı bir kamış. Üzerindeki misina kılavuzları orjinaldir. Kamış üzerinde küçük çizikler var. Uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı bir kamış. At çeke yeni başlayan arkadaşlar var ise kolay kolay kıramayacağınız shimano kamışların ilginç bir sentezi. Kaçırmayın derim. Fiyatı kargo size ait 50 tl.
    İhtiyaç fazlası konumunda o yüzden satıyorum… Birinin işine yarasın… Hayırlı olması dileği ile…

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Haziran 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mehmet Sertkaya

Günceldir.... Fiyat 50 Tl

4. zaad

zaad Aktif Üye

Kargoyla, sağlam bir şekilde gelir mi? Ve gelirse ücret ne kadar olur acaba?

5. Mehmet Sertkaya

Güvenli bir şekilde ulaşacak şekilde paketlerim sağlam gelir. eğer yurt dışında değilsen kargo 10 lirayı geçmez...:) Sağlam kamış, pişman olmayacaksın

6. eylmz

eylmz Daimi Üye

Tekneden turna avında harika işler çıkartır fiyatı çok sıcak hayırlı satışlar

Mehmet Sertkaya bunu beğendi.
  7. Mehmet Sertkaya

Kamış site dışından bir arkadaşa elden satılmıştır arkadaşlar. Konuyu kapatabiliriz lütfen. İlginiz için teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.