Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Shimano Biomaster XSA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Rapalacı'dan denenmiş, Boğaziçi'nin zorlu avlaklarında ağır kurşun ile sahte yem avcılığında kullanılmış makinemi bir kaç değişiklik yapacağımdan satıyorum. Kendisinden bu kadar performans beklemiyordum açıkcası gerçekten güçlü bir alet beni hiç üzmedi bende ona gözüm gibi baktım tabii, bakımları full + full shimano gres ve ince yağı ile yapılmıştır. Sarım yaparken herhangi bir ses vs yoktur. Bir kaç ufak çiziği dışından yere düşme bir yere çarpma yoktur sıfırdan farksızdır, Yedek makinam olduğundan arada zorlu avlarda görev aldı :) fazla kullanılmamıştır. ileri atışda surf kafa olduğundan iyi mesefelere atış yapabilirsiniz. 200 gram + sarıkanatı çok rahat sarabilirsiniz

Özellikleri;

3+1 rulmanlı
4.6:1 devirli olması extra güç sağlıyor azman akıntılı yerlerde denenmiştir.
3 adet kafası mevcut 6000 7000 8000 diye sığdan derine doğru sarımına müsait. Rahatlıkla örgü misina ile kullanılabilirsiniz sarımı düzgündür.
ağırlığı 700 gram

Fiyat olarak 225 Lira istiyorum Kargo bana aittir. İstanbul içi elden teslim edebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ykbilen

Daimi Üye
Adı
SERDAR BİLEN
Hayırlı olsun Furkan, guzel makina.

dede

Aktif Üye
Adı
Kemal Dede
Kan Grubu
B Rh Pozitif
hayırlı satışlar furkan güzel makina alana hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...