Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

satılık.shimano surf leader ultra 3parça 450 kamış

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında hexagon tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hexagon

hexagon Üye

çok az kullanılmış çok temiz çiziği dahi yok surf kamışımı satıyorum satış istanbul için geçerlidir ihtiyar ve yaşlı biri olarak kargoyla uğraşmıyım:)sıcak fırsattır diye düsünüyorum :) elden teslimat fiatı 650tl
    orijinal taşıma çantası ve iki adet agırlık

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. furunotr

furunotr Aktif Üye

Bu kamış satılmamış mıydı??? Anlayamadım pek...

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Ben de öyle biliyordum ama sanırım alıcı vazgeçti.. :)

5. shimano

shimano Daimi Üye

wallahı satılmadıysa ben talıbım :)

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Sevgili Vural,
    Konuya mesaj yazmadan hem ilk sefer için, hem de bunun için pm atmış olan biri var ama satıcı biraz yavaş ya da isteksiz sanırım :)

7. shimano

shimano Daimi Üye

Şeref abi konuya mesaj yazan arkadası gordum bende aralarında sanırım bı anlasmazlık olduguna kanaat getırdım hatda satıcı bılal beye pm gonderdım kamısı sattınızmı dıye bana bılal abı kamıs satıldı dedı sonra tekrardan mesajı gorunce sasırdım..bu arada abı kandılın mubarek olsun ellerınden operım...

8. hexagon

hexagon Üye

arkadaşlar herkesten özür dilerim isyerimin yoğunlugundan herkese cevap yazamıyorum kamışı ilanı verdikten sonra bana ilk mesajı atan levraka kardeşimize sattım adaletli oldu diye düsünüyorum levreka kardeşimize sattığımdan daha yüksek para teklif edenlerde oldu ama vermedim bu kamış levreka kardeşimizin gözü gibi bakacagından eminim tekrar herkesden özür dilerim saygılar

9. Levreka

Levreka Aktif Üye

Bilal Bey, daha fazla para verilmiş olmasına rağmen beni es geçmemiş olmanıza çok sevindim. Malesef sizinle tanışma fırsatım olmadı, İnşallah birgün fırsat olursa, birlikte çay içip sohbet etmek ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim...

Evet arkadaşlar kamışı ben kardeşim aracılığıyla aldım. Kardeşim İstanbul'da olduğu için henüz elime geçmedi, gittiğimde elden alacam, kargoya kesinlikle verilmemesi gereken bir ürün benim için...

Bu arada ben de çok titizimdir malzemelerimin bakımı konusunda. Bu işe gönül vermiş dostların, malzemeleriyle artı bir bağ kurduğuna inanıyorum. Bu yüzden gözünüz arkada kalmasın Bilal Bey...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.