Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Spin Makina Ve Kamış... Acilll

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında LevrekPeşinde77 tarafından paylaşıldı.

1. LevrekPeşinde77

LevrekPeşinde77 Aktif Üye

Fiyatı 200 Tldir... Acil Satılıktır....

Malasef Yeni Almış Olduğum Takımımı İhtiyaçtan Dolayı Satmak İstiyorum...

Makina SHIMANO EXAGE 4000 RC 4XSSS+1 BB 5.1:1 TUR SHIMANO EXAGE 4000 RC 4XSSS+1 BB 5.1:1 TUR

Kamış Shimano SHIMANO ALIVIO SLIM TELE KAMI 3,00 MT 40-80 GR | Shimano | Teleskopik Kamlar | Balk Av Malzemeleri| Olta Kamlar| Teleskopik Kamlar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Kamp Malzeme

Oltam En Fazla 1 Hafta Kadar Süre Suda Kaldı....
    Oltamı Her Balıktan Sonra Islak Bezle Temizledim Ve Misinamı Her Seferinde Tatlı Sudan Geçirdim...Makinamda 100 mt İp Misina Bulunmaktadır...Yanında da 2 Adet Rapalamı Da Hediye Vericem...Ve Yanında 150 metre Kadar İp misinamıda Veriyorum... Makinanın Yedek Kafası Mevcuttur...Üzerinde Orta Derece0.25 mm misina vardır.... Oltamı Her Seferinde TEmizleyerek Ve Parcalayarak Rafa Kaldırdım...Acil İhtiyaçtan Dolayı Satılıktır....

Fiyatı 300 Tldir...Arkadaşlar Rica Ediyorum Gerçekten de İyi Bir Fiyata Verdiğimi Düşünüyorum... Teşekkürler Arkadaşlar Abiler 2 adet Rapala fiyatı 75 tl küsür yapıyor... Yanında bir adet kaşık ve 100 mt kadar ip misinanısı hediye vericem fiyat Gayet Uygun Diye Düşünüyorum...Pazarlık Payı Vardır....
    Makinada Sarılı Olan 100 Metre Sufix 0.10 mm İp Misina ve 150 Metre Kadar Micheals 0.10 mm İp misina ve 2 adet Rapala Prey 89 ve Yaralı kefal diye tabir edilen Markası aklımda değil ve bir adet kaşık hediye vericem... Fiyat olarak Almaya Kalksanız Hemen hemen 150 tl bulur hediye ediyorum şimdeden alana hayırlı olsun bol balıklar...avlar

Fotorafları Makinasının Tarih Ayarı Bozuk Olduğu İçin 2009 Gösteriyor Fotorafları Bugun Taze Çektim
    Fotorafları Makinasının Tarih Ayarı Bozuk Olduğu İçin 2009 Gösteriyor Fotorafları Bugun Taze Çektim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Anıl bey ilk satırda 200 tl yazmakta fotoğraflardan önceki satır başındada 300 yazmakta.Sadece makine 200 kamışla 300 mü acaba??

4. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Bu modelin FC serisi olarak, 2009 da zaten üretimi yoktu. :p

FC serisine 2011 itibarıyla başlandı ve hala da devam eder. :)

5. cem48

cem48 Yeni Üye

Anıl Kardeşim Merhaba,
    Dün gece sana özel mesaj atmıştım. Sanırım foruma girmediğin için göremedin.Sevgiler.

6. karatepe

karatepe Aktif Üye

ben aldım gitti kardeşim hayırlı olsun.